کد خبر: 1568822/30 زمان: 01:20   1397/08/24 بازدید: 28,430

روبرتو مارتینز:

با منچستریونایتد بر سر فلینی جنگ نداریم

روبرتو مارتینز، سرمربی تیم ملی بلژیک، تاکید کرد که علی رغم بازگشت سریع مروان فلینی به میادین، با منچستریونایتد بر سر آمادگی او جنگ ندارد.

به گزارش "ورزش سه"، فلینی به دلیل عدم آمادگی پس از مصدومیت ماهیچه ران، برای دیدارهای پیش روی بلژیک مقابل ایسلند و سوئیس دعوت نشد. اما ژوزه مورینیو، سرمربی شیاطین سرخ، به دلیل مصدومیت پل پوگبا، از فلینی در دربی منچستر در ترکیب اصلی استفاده کرد.

او در این دیدار 90 دقیقه بازی کرد و مارتینز از اینکه اجازه دعوت کردن او را پیدا نکرد، ابراز تعجب کرد. اما این مربی اسپانیایی تاکید کرد که این مسئله باعث ایجاد تنش بین دو طرف نشده است.

او به خبرنگاران گفت:" آنچه در مورد مروان فلینی رخ داد، اتفاقی است که دائما در رختکن تیم ها رخ می دهد. به خاطر شرایط، او باید بازی می کرد و این شگفت انگیز بود که او 90 دقیقه در سطحی شگفت انگیز بازی کرد؛ بنابراین این خبر فوق العاده ای برای ماست.

 

 

ما جمعه گذشته با توجه به اطلاعاتی که در مورد همه بازیکنان به دست آوردیم، در مورد فهرست تصمیم گیری کردیم و این فرصت خوبی بود که برنامه هایی که داشتیم را ادامه بدهیم.

اما اینکه مروان این هفته 90 دقیقه بازی کرد، خبر خوبی بود. این به آن معنا بود که او به آمادگی کامل، خیلی نزدیک شده است و هرگاه نیاز باشد، او آماده است تا برای تیم ملی بازی کند.

کادر پزشکی دو تیم گفتگوهای خیلی خوبی داشتند و بهترین تصمیم گرفته شده است. همه ما با هم کار می کنیم و جنگی با منچستریونایتد نداریم. این شرایطی نیست که ما به دنبال گرفتن انتقام آن از کسی باشیم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.