کد خبر: QGpA زمان: 18:47 1397/08/27   بازدید: 31385

انصاری‌فر: زشت است قطر پول اردوی ما را حساب کند

کریم انصاریفرد در حاشیه آخرین تمرین تیم ملی قبل از پرواز به قطر گفت: تمرینات خوبی را انجام داده ایم و حالا باید خود را آماده کنیم تا روز سه شنبه به مصاف تیم ملی ونزوئلا برویم.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از خبرآنلاین ، وی تأکید کرد: دو بازی مهم را که در فیفادی بود از دست دادیم و آن دو مسابقه می‌توانست کمک موثری برای ما باشد، اما متأسفانه با مشکلاتی که در تیم ملی وجود دارد زمان را هم از دست داده ایم و حالا باید با بازی‌های باقیمانده خود را به مرز آمادگی کامل تا شروع جام ملت‌های آسیا برسانیم.


وی در پاسخ به این پرسش که آیا کینه توزی وجود دارد که به تیم ملی بها نمی‌دهند، گفت: بحث کینه توزی نیست، اما من تعجب می‌کنم که چرا برای تیم ملی ارزشی قائل نمی‌شوند، تیم ملی ما در حال حاضر در رنکینگ آسیا مقام اول را دارد و این جایگاه باید حفظ شود و اگر می‌خواهیم به قهرمانی دست پیدا کنیم باید همه مسئولان دست به دست هم داده تا بتوانیم نمایش قابل قبولی از خود ارائه دهیم.


مهاجم تیم ملی در خصوص انتقادهایی که مسعود شجاعی کرده است، گفت: شجاعی کاپیتان تیم ملی ماست، حرف‌های او، حرف دل همه بازیکنان است، اگر مسعود انتقاد می‌کند از سر کینه توزی نیست، بلکه ناراحت تیم ملی است و نمی‌خواهد باز هم همانند چهل سال گذشته قهرمانی در جام ملت‌ها را از دست بدهیم.


وی تأکید کرد: انتظار ما از مسئولان این است که برای تیم ملی وقت گذاشته و آنچه را در توان دارند برای موفقیت به کار بندند، نه اینکه ما را به حال خود رها کرده و تنها روزهایی که تیم نتیجه می‌گیرد به دنبال گرفتن عکس یادگاری باشند. چرا باید ما در یک کشور دیگر بازی‌های تدارکاتی خود را انجام دهیم. برای ما دردآور است که بازی در یک کشور دیگر باشد و حتی بلیت و هتل ما را هم کشور قطر اوکی کند و ما از طریق آن‌ها یک بازی دوستانه انجام دهیم. ایران کشور بزرگی است که همیشه بزرگ خواهد ماند و در دنیا به خاطر غیرت و شجاعت شناخته شده است، اما این حس بدی است که ما برویم و در یک کشور دیگر بازی کنیم و آن‌ها تمام هزینه‌های ما را تقبل کنند.


انصاریفرد در ادامه گفت: مشکلات ما در تیم ملی تنها پول یا پاداش نیست. قسم می‌خورم دنبال چنین چیزی نیستیم. ما شرایط مردم ایران را درک می‌کنیم، زیرا خودمان هم در اینجا زندگی می‌کنیم و می‌دانیم که الان کشور چه مشکلاتی دارد، اما آیا از عراق کمتر هستیم؟ آن‌ها با داشتن مشکلات زیاد، هیچ وقت بازی‌های تدارکاتی خود را در کشورهای دیگر برگزار نمی‌کنند!