حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1571447/35 زمان: 10:44   1397/09/05 بازدید: 35,403

ستاره سابق استقلال کاندیدای برترین بازیکن امارات

صعود رویایی عجمان با هنرنمایی مامه تیام

باشگاه اماراتی در آخرین بازی هفته دهم لیگ امارات با درخشش ستاره سنگالی موفق شد الوصل را درخانه از پیش رو بردارد تا صعود رویایی در جدول رده بندی داشته باشد.

به گزارش "ورزش سه"، تنها یکی دو ساعت بعد از برد شیرین استقلال در اهواز چند صد کیلومتر آن طرف تر ستاره سنگالی فصل گذشته آبی ها نیز خوش درخشید تا با یک گل و یک پاس گل زمینه برد عجمان برابر الوصل و ایستادن در بین پنج تیم برتر فوتبال باشگاهی امارات را برای نارنجی پوشان شیخ نشین عجمان فراهم کند.


مامه بابا تیام با پیراهن شماره 9 عجمان در شرایطی مقابل الوصل یکی از نماینده های امارات در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفت که درخشش فوق العاده مهاجم سنگالی باعث شد تا زردپوشان در خانه با دو گل شکست بخورند تا روزهای بحرانی در انتظارشان باشد. تیام پاس گل اول را ساخت و در وقت های تلف شده نیز روی حرکتی استثنایی یکی از زیباترین گل ها را به نام خود ثبت کرد تا با 4 گل زده و 5 پاس گل نقشی تعیین کننده در صعود عجمانی ها داشته باشد.

 


یوسف الرمادی سرمربی مصری عجمان در پایان بازی با تعریف و تمجید از نمایش درخشان شاگردانش مامه بابا تیام را ستاره ای قلمداد کرد که عجمان مدت ها بود انتظار در اختیار داشتن چنین بازیکنی را داشت. الرمادی گفت:« تیام از آن دست بازیکنانی است که با حضورش تمامی نگرانی ها در ساختار تهاجمی را از بین می برد. او بدون شک باهوش ترین مهاجمی است که من تا کنون در اختیار داشتم».

 


این درحالی است که نمایش درخشان تیام در لیگ امارات باعث شد تا رسانه های این کشور با اشاره به گلزنی و پاس گلی که او در مصاف با الوصل داد در ارزیابی فنی به مهاجم سنگالی از 10 نمره 9 را درنظر بگیرند تا به این ترتیب تیام کاندیدای کسب عنوان بهترین بازیکن هفته فوتبال امارات شود. مهاجمی که استقلالی ها همچنان حسرت از دست دادن آن را می خورند و ماه هاست شایعاتی پیرامون بازگشت او می شنوند گرچه بعید به نظر می رسد چنین اتفاقی عملی شود.

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.