کد خبر: 1572706/43 زمان: 11:31   1397/09/10 بازدید: 26,206

همه چیز در نیم فصل مشخص می شود

نصرتی: قطبی گفت طوطی هستم و قناری می شوم

محمدنصرتی هرچند تنها دوبازی هدایت اکسین را به عهده داشت اما 4 امتیازی که در آن هفته های حساس گرفت نشان داد که او نیز می تواند یکی از وروردی های جدید فوتبال ایران باشد.

به گزارش" ورزش سه" محمد نصرتی مدافع سابق تیم ملی که در آخرین سال های فوتبالش به تیم اکسین در لیگ یک پیوسته ، بعد از هفته یازدهم که سرمربی این تیم فرازکمالوند کنار رفت برای دو بازی حساس برابر ملوان و خونه به خونه هدایت اکسین را به عهده گرفت و وظیفه اش را هم خیلی خوب انجام داد. او با ملوان در انزلی مساوی کرد و خونه به خونه را هم شکست داد. هرچند مجتبی حسینی دستیار یحیی گل محمدی که در لیگ شانزدهم و در مقطعی سرمربیگری ذوب آهن را در لیگ برتر به عهده داشت به عنوان سرمربی انتخاب شد و حالا نصرتی یکی از اعضای کادرفنی و البته بازیکن این تیم است. خودش در این رابطه گفت:« آقای حسینی به اختیار خودم گذاشته اند و من هم همه چیز را به نیم فصل موکول کرده ام. فعلا که با تیم تمرین می کنم و از نظر بدنی آماده هستم.»


نصرتی اضافه کرد:« هنوز رسما از فوتبال خداحافظی نکرده ام و شاید بازهم بخواهم ادامه بدهم. من تازه 36 ساله هستم و از نظر بدنی هم آماده ام. خودم هنوز دوست دارم بازی کنم و دلم با بازی کردن است. راستش صددرصد برای اینکه فوتبال را کنار بگذارم نتوانستم خودم را راضی کنم. خود آقای حسینی هم گفت که اگر دوست داری بازی کن و اگر هم نه در کادرفنی حضور داشته باش. من الان هم در کادرفنی تیم هستم اما بازی کردن حس و حال دیگری دارد. دوست دارم هنوز بازی کنم و راستش اگر پیشنهادی در نیم فصل از لیگ برتر داشته باشم خیلی دوست دارم که بازی کنم.»


محمدنصرتی یکی از بازیکنانی است که در دوران حضور افشین قطبی در این تیم حضور داشت و توانستند در یک فصل دراماتیک و جذاب و بعد از هفت سال پرسپولیس را به مقام قهرمانی در لیگ برتر برسانند. او در این رابطه گفت:« اول وقتی این خبر را شنیدم تعجب کردم چون فکر نمی کردم او در ایران در تیمی غیر از پرسپولیس مربیگری کند.» این مدافع که در زمان قطبی در پرسپولیس و تیم ملی یکی از بازیکنان ثابت بود درباره قطبی گفت:« به نظر قطبی مربی خیلی خوبی است و کارنامه خوبی دارد. او پرسپولیس را به مقام قهرمانی رساند و در تیم ملی هم نتایج خیلی خوبی گرفت. ما در بازی های مقدماتی جام جهانی فقط 5-6 دقیقه کم آوردیم و تا دقیقه 82-83 از حریف بازی را یک بر صفر برده بودیم. می توانستیم در آن چند دقیقه بازی را کنترل کنیم اما به هر دلیلی بود این اتفاق نیفتاد و به جام جهانی نرفتیم.»


نصرتی ادامه داد:« بعد از رفتن آقای دایی که آقای قطبی آمد ما هم در مقدماتی جام جهانی و هم جام ملت ها واقعا خوب بودیم. در جام ملت ها در دور گروهی 9 امتیاز گرفتیم و در وقت های اضافه از کره جنوبی شکست خوردیم.» او افزود:« من معتقدم قطبی در فولاد موفق می شود و قطعا حضور او لیگ برتر را از این به بعد جذاب تر می کند.»


او از خاطراتش از  قطبی در زمان حضور در پرسپولیس گفت: « آن تیم و آن فصل برای من پر از خاطره است. اتفاقات خیلی زیادی در آن فصل برای تیم رخ داد و خداراشکر قهرمان شدیم. از آقای قطبی هم خاطره زیاد دارم اما جالب ترین خاطره ام از او این بود که در همان ابتدا گفت من طوطی هستم اما قناری می شوم.»


نصرتی درباره اینکه آیا پرسپولیس را هم دنبال می کند یا نه؟ گفت"« بله صددرصد بازیهای پرسپولیس را دنبال می کنم. من معتقدم پرسپولیس در این چند فصل که برانکو آمده واقعا فوق العاده کار کرده و اوج کارش این بود که با محرومیت از پنجره نقل و انتقالاتی بهترین عملکرد را داشته است. به نظرم مجموعه پرسپولیس و در راس آن آقای برانکو نقش زیادی در این موفقیت های بزرگ داشته اند و من مطمئن هستم این تیم با برانکو و ادامه این روند بازهم می تواند به موفقیت برسد.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.