کد خبر: N20O زمان: 18:25 1397/09/14   بازدید: 14799

خریبین در عربستان ماندنی نیست؛

شرایط نامعلوم ستاره خارجی الهلال

مهاجم تیم فوتبال الهلال عربستان به نظر نمی رسد پس از نقل و انتقالات ژانویه در این تیم بماند و وضعیت نامشخصی دارد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال الهلال عربستان در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با استقلال همگروه خواهد بود. این تیم هنوز سهمیه خارجی آسیایی خود برای این تورنمنت را نشناخته است. البته زمان نسبتا زیادی تا اسفند ماه باقی است و در نقل و انتقالات ژانویه تکلیف این مسئله روشن خواهد شد.

 

الهلال این فصل را با دو ستاره آسیایی شروع کرد که در حال حاضر هیچکدام از آنها شانس زیادی برای حضور در لیست لیگ قهرمانان ندارند. این دو بازیکن بهترین های آسیا در سال های 2016 و 2017 بودند اما بدشانسی های مختلفی را تجربه کردند.

 

عمر عبدالرحمان اماراتی که فصل را خیلی خوب شروع کرده بود، پس از آسیب دیدگی و پاره شدن رباط صلیبی پایش از میادین فاصله گرفت و به احتمال فراوان در لیست آسیا هم نخواهد بود. همچنین عمر خریبین، مهاجم سوریه ای تیم الهلال وضعیت نامشخصی دارد. مدتی قبل در خبرهای رسانه های عربستانی آمده بود که انتقال خریبین در ژانویه به تیم پیرامیدز مصر قطعی شده است، ولی حالا خبرها حاکی از آن است که این انتقال بعید است نهایی شود. در عوض شنیده می شود باشگاه الزمالک مصر برای جذب او اقدام کرده است. مدیران این باشگاه در مذاکراتی با سران عربستانی متوجه تمایل الهلال به فروش خریبین در ژانویه شده اند و از همین رو می خواهند این ستاره سوریه ای را به خدمت بگیرند. با این حال هنوز معلوم نیست که مرد سال آسیا در سال 2017 تا چه زمانی در تیم فعلی خود خواهد ماند.