کد خبر: 1578030/39 زمان: 12:56   1397/10/01 بازدید: 23,857

به بازیکن احترام می گذارم، اما باج نمی دهم

تقوی: باید به استوکس کمک کنیم تا برگردد

سرمربی تراکتورسازی توضیحاتی را درباره جلسه اش با آنتونی استوکس ارائه کرد.

به گزارش "ورزش‌سه"، محمد تقوی در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی با بیان اینکه مربیگری قبل از آنکه شغل باشد، وظیفه است، اظهار داشت: همواره بر این عقیده بوده‌ و هستم که تحت هر شرایطی باید از بازیکنانم حمایت کنم. این امر صرفا شامل مسائل فنی و داخل زمین فوتبال نیست، بلکه این چتر حمایتی باید خارج از  زمین بازی نیز بازیکنان را پوشش دهد.


وی ادامه داد: امر فوق به‌معنای نادیده گرفتن اشکالات و ایرادات نیست و در خطی مشی من حفظ احترام متقابل در اولویت قرار دارد و انتقاد و اصلاح رفتار در موقعیتی خصوصی بین من و بازیکن صورت می‌گیرد.
سرمربی تراکتورسازی با تاکید بر اینکه تحت هیچ شرایطی به بازیکن توهین نمی‌کند، تصریح کرد: تفسیر احترام و حمایت من از بازیکنان به باج دادن، اشتباه است. حمایت از بازیکن باید توام و هم راستا با رعایت نظم و انضباط باشد. فلسفه زندگی من این است که مربی باید در کنار مسائل فنی فوتبال، تعلیم و تربیت زندگی را نیز به بازیکنان آموزش دهد. امری که متاسفانه در بَلبَشو فوتبال‌مان فراموش شده و خوشحالم که این مهم در باشگاه بزرگ تراکتورسازی احیاء می‌شود.


تقوی در ادامه با اشاره به حل شدن مشکل آنتونی استوکس در همین چارچوب، بیان داشت: این بازیکن از من خواست تا گفتگویی باهم داشته باشیم و پس از هماهنگی با مدیریت باشگاه طی جلسه‌ای که برگزار شد، آنتونی حرف‌هایش را زد و درک بیشتری از شرایطش پیدا کردم و متوجه شدم که باید به آنتونی کمک کنیم تا به فوتبال برگردد.

 

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی درادامه خاطرنشان کرد: همانطور که در بازی مقابل پرسپولیس، برای تعلیم نظم و انضباط و احترام به شان باشگاه، استوکس را از ترکیب کنار گذاشتم، در حال حاضر نیز براساس اصل حمایت از بازیکنان، بر این باورم که همه باید به آنتونی کمک کنیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.