کد خبر : 1579127 | 05 دی 1397 ساعت 20:07 | 37.2K بازدید | 0 دیدگاه

از عزت اللهی تا عموری؛حسرت و نگرانی زاکه‌رونی و کی‌روش

سیلی محکم مصدومیت بر ایران، استرالیا و امارات

جام ملت‌های آسیا در شرایطی کمتر از دو هفته دیگر در امارات آغاز خواهد شد که مصدومیت باعث ناکامی ستاره‌های بزرگی برای همراهی تیم‌شان شده است.

سیلی محکم مصدومیت بر ایران، استرالیا و امارات

به گزارش "ورزش سه"، عمر عبدالرحمان و سعید عزت اللهی در کنار آرون موی و علی الحبسی بزرگترین ستاره‌هایی هستند که جام ملت‌ها را به دلیل مصدومیت از دست داده‌اند. موضوعی که نگرانی بزرگی را در اردوگاه ایران، استرالیا، امارات و حتی عمان بابت غیبت این ستاره‌های تاثیرگذار شکل داده است.

 

 


آرون موی – هادرزفیلد/ استرالیا
آرون موی هافبک تیم لیگ برتری هادرزفیلد تاون که از ناحیه‌ی رباط زانو دچار مصدومیت شده بود بعد از بررسی‌های انجام شده توسط تیم پزشکی تیم ملی استرالیا از فهرست تیم ملی این کشور برای شرکت در جام ملت‌های آسیا خط خورد. مصدومیت آرون موی اولین بار توسط هادرزفیلد اعلام شده بود ولی موی که قصد داشت هر طور شده تیم ملی کشورش را در جام ملتهای آسیا همراهی کند از فدراسیون فوتبال کشورش درخواست کرده بود که آمادگی او برای حضور در این تورنمنت بار دیگر مورد بررسی قرار گیرد که در نهایت مشخص شد موی نمی‌تواند در این تورنمنت استرالیا را همراهی کند تا مدافع عنوان قهرمانی از حضور ستاره خود محروم باشد.

 

1366980

 

فراس خطیب – السالمیه/  سوریه
کاپیتان باتجربه و باسابقه فوتبال سوریه  نتوانست این تیم را در جام‌ملت های آسیا همراهی کند و غایب بزرگ این تیم در این تورنمنت است. فراس محمد الخطیب، کاپیتان ۳۵ ساله تیم‌ ‌ملی فوتبال سوریه که در ۶۲ بازی ملی توانسته است ۲۹ گل به ثمر برساند در آستانه رقابت‌ها مصدوم شده و نمی‌تواند تیم ملی کشورش را در این رقابت‌ها همراهی کند.

 

1366971

 

یوما سوزوکی – کاشیما/ ژاپن
یوما سوزوکی پدیده 22 ساله ژاپن و باشگاه کاشیما آنتلرز که عنوان بهترین بازیکن لیگ قهرمانان آسیا را کسب  کرد، در جریان بازی برگشت با پرسپولیس در ورزشگاه آزادی از مچ پای راست دچار آسیب دیدگی شد تا به همین خاطر حضورش در جام ملت‌های آسیا در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد  و در نهایت و با بررسی پزشکان تیم ملی ژاپن مشخص شد وی نمی‌تواند این تیم را در راه کسب عنوان قهرمانی آسیا همراهی کند.

 

1366972

 

عمر عبدالرحمن – الهلال/ امارات
عمر عبدالرحمان ستاره تیم ملی امارات و باشگاه الهلال در دیدار با الشباب از ناحیه لیگامنت زانو دچار مصدومیت شد و پس از انجام آزمایشات پزشکی مشخص شد وی از ناحیه رباط صلیبی زانو آسیب دیده و نمی‌تواند تیم ملی امارات را در جام ملت‌های آسیا همراهی کند. این بدترین خبر ممکن برای آلبرتو زاکه‌رونی سرمربی نامدار تیم ملی امارات بود که از وجود ستاره‌ی خود نمی تواند استفاده کند. و باید جایگزینی مناسب برای او پیدا کند امری که با توجه به توانایی‌های عموری بسیار سخت به نظر می‌رسد.

 

1326972

 

 

علی‌الحبسی – الهلال /عمان
دروازه‌بان باتجربه تیم ملی عمان که در تیم الهلال عربستان توپ می‌زند نمی‌تواند تیم ملی کشورش را در جام ملت‌های آسیا همراهی کند. وی به دلیل مصدومیت شدید عضلانی در تمرینات باشگاه الهلال و غیبت سه هفته ای از فهرست نهایی تیم ملی برای بازی های جام ملت های آسیا کنار گذاشته شد.

 

1366973

 

 

سعید عزت‌اللهی – ردینگ/ ایران
بازیکن تیم ردینگ انگلیس که طی هفته های اخیر ابهامات زیادی در خصوص پای آسیب دیده وی وجود داشت و آزمایشات متعددی انجام شد تا امکان حضور این بازیکن در جام ملت ها بررسی شود و در نهایت مشخص شد، عزت اللهی نمی تواند در این رقابت ها حضور داشته باشدو سرمربی پرتغالی باید جای خالی این بازیکن را با دیگر بازیکنان حاضر در این پست پر کند.

 

1366979

دیدگاهها