کد خبر: 3J3m زمان: 18:55 1397/10/20   بازدید: 37911

رد قرارداد 10 میلیاردی گلزن 193 سانتی‌متری

24 ساعت تا قرارداد یک و نیم ساله بودیمیر و پرسپولیس

مهاجم مدنظر سرخپوشان به همراه تیمش در اردوی ترکیه حضور یافته و امشب راهی دوحه خواهد شد تا قراردادش با پرسپولیس را امضا کند.

به گزارش "ورزش سه"، مهاجم گلزن دیناموزاگرب با درخواست برانکو ایوانکوویچ طی توافقی با این باشگاه پیراهن پرسپولیس را برتن خواهد کرد. پیش نویس این قرارداد مورد توافق طرفین قرار گرفته است و ماریو بودیمیر با عقد قراردادی 1 و نیم ساله به زودی در جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ حاضر خواهد شد.
سرمربی سرخپوشان در بازگشت از کرواسی ضمن اعلام پایان همکاری گادوین منشا با این باشگاه، اعلام کرد که به زودی مراحل پایانی عقد قرارداد ماریو بودیمیر از دیناموزاگرب به پرسپولیس نهایی خواهد شد. بعد از آن در شرایطی که سرخپوشان برای برپایی اردوی نیم فصل خود راهی دوحه شده بودند، باشگاه طی خبری از حضور این مهاجم گلزن در اردوی این تیم در روز جمعه (فردا) خبر داده است.


یکی از سایت‌های کرواسی با تایید این خبر اعلام کرده که ماریو بودیمیر توافق خود برای جدایی از دیناموزاگرب و عقد قرارداد یک و نیم ساله با پرسپولیس را اعلام کرده و این قرارداد می‌تواند با نظر و توافق طرفین تا سال 2021 نیز تمدید شود. او طی مدت حضور خود در دیناموزاگرب در 15 بازی 7 گل به ثبت رسانده و بعد از درخشش در تیم رودس مورد توجه باشگاه دیناموزاگرب قرار گرفته بود. او در جام حذفی این کشور یک گل و در لیگ قهرمانان نیز دو گل برای دیناموزاگرب به ثبت رسانده است.


برانکو ایوانکوویچ بعد از اینکه مهدی طارمی و اکنون گادوین منشا را در ترکیب خط هجومی تیمش از دست داده به دنبال این است تا با جذب این مهاجم کارنامه‌دار، در ادامه فصل و خصوصا لیگ قهرمانان آسیا به نتایج مدنظر دست یابد.


این بازیکن روز گذشته راهی ترکیه شده است و امشب به دوحه خواهد رفت تا در اردوگاه پرسپولیس حضور یابد و قرارداد خود را با پرسپولیس به امضا خواهد رساند.


پندار خمارلو، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در خصوص شایعاتی که درباره قرارداد ریالی و 10 میلیاردی او به گوش می‌رسد به ورزش سه گفت: چنین چیزی صحت ندارد. این شایعاتی که در فضای مجازی وجود دارد و ما اعتنایی به این مسائل نخواهیم کرد. برانکو پیش از این نیز اعلام کرده بود که بازیکنانی که در تیم حضور دارند باید از نظر مالی در شرایط تقریبا یکسانی قرار داشته باشند و مطمئنا ما در تیم بازیکنانی با چنین شرایط مالی نداریم. این بازیکن با تصمیم کادرفنی به جمع پرسپولیس اضافه شده است و امیدواریم بتواند نظر هواداران و تیم را جلب کند. باشگاه دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم بود و طبیعی است که در این مقطع به دنبال تقویت خود باشد.