کد خبر: 4vnP زمان: 23:26 1397/10/20   بازدید: 8829

زاکرونی: امارات بازی به بازی بهتر می‌شود

آلبرتو زاکرونی اعتقاد دارد تیم های این دوره جام ملت ها نسبت به دوره های قبلی بهتر هستند.

به گزارش ورزش سه، آلبرتو زاکرونی سرمربی تیم ملی امارات پس از پیروزی مقابل هند گفت: ما خیلی به مشکل خوردیم در نیمه اول به خاطر این که حریف بازیکنان سرعتی زیادی داشت که در ضد حمله خطرناک بودند. در بین دو نیمه تغییراتی دادیم و این نقص را برطرف کردیم و در نیمه دوم توپ های زیادی را به دست آوردیم و توانستیم بهتر ظاهر شویم. همین تغییرات باعث شدند بتوانیم گل دوم را هم بزنیم.

 

وی افزود: بازی با بحرین برای ما خیلی بد و افسوس برانگیز بود ولی ما امروز پیروز شدیم و این را به هواداران تقدیم و از بازیکنان بابت عملکردشان تشکر میکنم. چیزی که برای من مهم است این است که بازیکنانم بازی به بازی بهتر می‌شوند و برای همین من به بازیکنان ذخیره هم احتیاج دارم.

 

زاکرونی اظهار داشت: تمام بازیکنان برای بهتر شدن شکل تیمی مهم هستند و از آن ها در طول تورنمنت استفاده خواهیم کرد. پیروزی هند جلوی تایلند یک اتفاق نبود و آن ها با عملکردشان در مقابل ما کیفیت فنی بالای خود را نشان دادند. ما از فردا برای بازی با تایلند خودمان را آماده میکنیم و تیم هایی که در این دوره جام ملت ها هستند به نظرم نسبت به قبل بهتر هستند و پیشرفت داشته اند.