کد خبر: lJPd زمان: 15:08 1397/10/21   بازدید: 6556

انتقاد و دفاع توامان رسانه ها از زاکرونی؛

غیبت عموری برای امارات هنوز هضم نشده !

رسانه های اماراتی به ضعف گلزنی تیم ملی کشورشان پرداخته اند و غیبت عموری را یکی از دلایل آن نام برده اند.

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال امارات تاکنون سه بار در رقابت های جام ملت های آسیا گلزنی کرده؛ یک بار در دیدار اول مقابل بحرین که بازی با تساوی یک بر یک خاتمه یافت و دو بار هم برابر هند که شاگردان زاکرونی با نتیجه 2 بر صفر برنده بازی شدند.


با این حال رسانه های اماراتی معتقدند که تیم ملی در گلزنی مشکل دارد و البته به این نکته هم اشاره کرده اند که سرمربی ایتالیایی به خوبی توانسته در غیبت ستاره تیم، تا حدودی این مشکل را رفع کند.


 آنها (رسانه های اماراتی) با اشاره به اینکه تیم ملی امارات در پنج دیدار از رقابت های جام کشورهای خلیج (پیش از آغاز رقابت های جام ملت های آسیا) در غیبت عموری موفق به گلزنی نشده، گلزنی را مشکل اصلی تیمشان عنوان کرده اند.


تیم ملی امارات در دیدار افتتاحیه هم برابر بحرین فقط یک بار و با یک پنالتی مشکوک به گل رسید که همین انتقادات از تیم زاکرونی را بیشتر هم کرده بود و حتی شنیده می شد، این مربی از سمت خود اخراج خواهد شد.


 اما با نتیجه ای که شب گذشته امارات کسب کرد و موفق شد دو گل به ثمر برساند، تا حدودی انتقادات نسبت به عملکرد تیم ملی به خصوص در بخش تهاجمی کمتر شده و نگاه های مثبتی نسبت به تیم زاکرونی پیدا کرده اند که توانسته در غیاب ستاره ای چون عموری راه گلزنی را پیدا کند.