حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1585750/41 زمان: 21:05   1397/11/01 بازدید: 49,455

با شکست تاجیکستان برابر کویت و پیروزی برابر میزبان؛

امید ایران قهرمان تورنمنت چهار جانبه قطر شد 

تیم امید ایران با توجه به شکست تاجیکستان مقابل کویت، با پیروزی در دیدار پایانی موفق به کسب قهرمانی در رقابت چهارجانبه دوحه قطر شد.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان کرانچار از دقایق ابتدایى دیدار انتهایی خود برابر قطر نمایش هجومى برابر میزبان داشتند و مثل دو بازى قبلى پیش از دقیقه سوم به گل اول رسیدند. مهدى خانى با یک ضربه دقیق در دومین دقیقه مسابقه دروازه قطر را گشود.


دو دقیقه بعد مهدى خانى مى توانست زننده گل دوم خودش و تیم ایران باشد اما اینبار مدافعین قطر از روى خط دروازه توپ را دفع کردند. قطرى ها در ادامه به دنبال جبران نتیجه بودند اما در دقیقه ١٧ صیادمنش روى یک نفوذ موفق گل دوم را براى ایران به ثمر رساند.


امیدهاى ایران در ادامه باز هم فشار زیادى روى دروازه حریف وارد کردند و صاحب موقعیت هاى متعدد گل زنى شدند. مهدى خانى در دقیقه ٣٥ با یک ضربه محکم تیرک افقى دروازه قطر را به لرزه در آورد اما سومین گل ایران به ثمر نرسید. نیمه اول بازى با دو گل به سود ایران تمام شد.


یونس دلفى به دلیل دریافت کارت زرد دوم در دقیقه ٤٥ با تصمیم داور قطرى از زمین اخراج شد و شاگردان کرانچار نیمه دوم را با یک بازیکن کمتر آغاز کردند. در دقیقه ٦٠ مهاجم قطر هم به دلیل یک خطاى خشن با کارت قرمز مستقیم اخراج شد تا دو تیم با نفرات مساوى به بازى ادامه بدهند.قطرى ها توسط عبدالرزاق در دقیقه ٧٠ یکى از گل هاى خورده را جبران کردند و در نهایت بازى با نتیجه دو بر یک به سود ایران تمام شد.


با این نتیجه تیم امید ایران با توجه به پیروزی 5 گله مقابل کویت به عنوان قهرمان رقابت ها شناخته شد، چرا که در بازی دیگر این تورنمنت تیم تاجیکستان که در دو دیدار ابتدایی موفق به شکست ایران و قطر شده بود، در آخرین دیدار خود با نتیجه 1 بر صفر بازنده شد تا شاگردان کرانچار به لطف گل هایی که به کویت زدند، در قطر قهرمانی را جشن بگیرند و با روحیه ای بالا به ایران بازگردند.

 

عکس ها از سهیل سعادتمندی

 

 

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.