حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1586196/29 زمان: 16:10   1397/11/03 بازدید: 28,435

دوگانگی ها باید برطرف شود

واکنش سولاری به تصمیم جنجالی VAR روی گل سوارز

رئال مادرید فردا در برنابئو از دور رفت یک چهارم نهایی کوپا دل ری میزبان جیرونا خواهد بود.

به گزارش "ورزش سه"، رئال پس از پیروزی 2-0 بر سویا حالا با روحیه ای مضاعف خود را آماده مصاف با جیرونا در کوپا دل ری می کند.

 

 

 

 

سولاری، سرمربی رئال در مورد جیرونا گفت:« آنها تیمی خوب و باکیفیتی هستند. در ضدحملات سریعند و روی ضربات ایستگاهی تبحر بالایی دارند. در دفاع نیز منسجم عمل می کنند ولی تمرکز ما باید روی خودمان و ارائه برنامه های مدنظرمان در زمین باشد. باید مثل بازی با سویا منسجم و متحد باشیم. آن بازی باید الگوی ما باشد.»

 

کوپا دل ری:« ما در هر رقابتی تیمی با انگیزه هستیم و همه بازیکنان را پرشور و هیجان دیده ام؛ هرچند طبیعی است که با پخش سرود لیگ قهرمانان، انگیزه هر بازیکنی مضاعف می شود.»

 

وضعیت مصدومان:« آسنسیو و گرت بیل در آستانه بازگشت هستند و ماریانو هم به شرایط بازی رسیده است و می تواند وارد فهرست شود. کروس و یورنته نیز مصدومیت شان برطرف شده است.»

 

نیمکت نشینی مارسلو:« عشق مارسلو به رئال غیر قابل انکار است. در نهایت من مربی هستم و سخت ترین کار ممکن یعنی انتخاب یازده بازیکن اصلی را دارم. با او صحبت کرده ام و حرف ها بین خودمان می ماند. مهم تر از هر چیز این است که همه بازیکنان بپذیرند که فرصت به آنها نیز خواهد رسید و اینکه به همه شانس بازی خواهم داد. رقابت در تیمی مثل رئال الزامی است و هیچ بازیکنی نباید از جایگاهش مطمئن باشد.»

 

 

 

 

VAR و پذیرش گل مشکوک سوارز به لگانس:« ما به خوبی از وی ای آر استقبال کردیم و دوست داریم که به خوبی نیز عمل کند اما گیج شده ایم و شاهد تضادها و دوگانگی هایی بوده ایم که باید برطرف شوند. این اولین سال ورود وی ای آر به لالیگاست و سال به سال نقص ها برطرف خواهد شد. هرچه کمتر در مورد این مساله صحبت شود بهتر است.»

 

بنزما و عمل جراحی:« کریم بازیکن مهمی برای رئال است و کاریزمای او در تیم، مثال زدنی است. اینکه او انگشت دستش را جراحی نخواهد کرد، تصمیم پزشکان باشگاه بود و اینطور نبوده است که از روی احساس تصمیم گرفته باشد.»

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.