حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1588444/41 زمان: 16:58   1397/11/12 بازدید: 4,174

در ادامه شرایط سخت تر می شود؛

جعفری: امیدوارم نیم فصل دوم بیشتر بازی کنم

مدافع تیم فوتبال سپاهان می گوید این تیم با شرایط خوبی برای آغاز نیم فصل دوم و دفاع از عنوان قهرمانی آماده شده است.

حسن جعفری مدافع راست تیم فوتبال سپاهان در گفتگو با "ورزش سه" در مورد نیم فصل اول و قهرمانی طلایی پوشان گفت: خدا را شکر نیم فصل را با قهرمانی تمام کنیم ولی فکر می کنم بیشتر می توانستم بازی کنم؛ به هر حال نظر سرمربی این بود و من هم تابع آن هستم. امیدوارم نیم فصل دوم بتوانم بیشتر بازی کنم تا از فرم بازی هم خارج نشوم. اما به هر حال نتیجه گرفتن تیم از همه چیز مهم است و من هم به این فکر می کنم که بتوانم با بازی کردن، نقشی در موفقیت های تیم داشته باشم.


وی در مورد نیم فصل دوم بازی ها ادامه داد: شرایط مطمئنا سخت تر می شود ولی ما هم تیم خوبی داریم و امیدوارم بتوانیم بهترین نتیجه ها را بگیریم.


جعفری در مورد اردوی ترکیه هم توضیح داد: اردوی خوبی بود؛ سه تا بازی دوستانه داشتیم و اکثر بچه ها توانستند بازی کنند و در مجموع شرایط خوبی بود.


وی در مورد مصدومیت جزئی خود هم اضافه کرد: قبل از اینکه به ترکیه برویم کمی مچ پایم آسیب دید و به همین دلیل در ترکیه زیاد فشار نیاوردم.

 

مدافع راست سپاهان در مورد خریدهای قلعه نویی هم بیان کرد: خریدها نظر سرمربی بوده؛ ایشان می داند در کدام قسمت ها نیاز به تقویت دارد و امیدوارم بتوانند عملکرد خوبی در تیم داشته باشند.


در نهایت جعفری که یکی از خریدهای زمان کرانچار به همراه انصاری بود و دوباره به این تیم که از آکادمی اش رشد کرده بازگشت، در مورد جدایی مهاجم سپاهان عنوان کرد: ساسان بازیکن خیلی خوبی است ولی خب قسمت این بود که از سپاهان جدا شود و امیدوارم در ادامه روند فوتبالی اش هم موفق باشد. امیدوارم ما هم در ادامه بتوانیم نتایج خوب نیم فصل اول را حفظ کنیم و به روند خوبمان ادامه دهیم تا بتوانیم پس از سه سال بد، نتایج گذشته را فراموش کنیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.