حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1590719/42 زمان: 22:28   1397/11/21 بازدید: 44,102

واکنش ساری به احتمال اخراج از چلسی

مائوریتسیو ساری، سرمربی ایتالیایی چلسی، از احتمال اخراج شدن بعد از شکست سنگین برابر سیتی صحبت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، شکست 0-6 برابر سیتی سنگین ترین باخت آبی های لندن در تاریخ لیگ برتر بود و حالا اخباری در مورد احتمال اخراج مائوریتسیو ساری شنیده می شود که خود او نیز احتمال رخ دادن چنین اتفاقی را تایید می کند.

 

مائوریتسیو ساری گفت: احتمال اخراج از چلسی؟ بله دست است زیرا من مسئول نتایج تیم هستم. نمی دانم، در حال حاضر صحبتی با باشگاه در مورد آینده ام نداشته ام اما فکر می کنم این اتفاق می افتد و رخ دادن آن نیز طبیعی است.

 

 

شما باید از این سوالات را از باشگاه بپرسید و من در حال حاضر فقط مورد تیم خود نگران هستم. شغل من همیشه در معرض خطر است اما شما باید در این مورد از باشگاه سوال کنید.

 

دست ندادن با پپ گواردیولا؟ من بعد از بازی می خواستم خیلی سریع به رختکن بروم و گواردیولا را در آن لحظه ندیدم.

 

من امروز فوتبال مورد علاقه ام را در تیم خود ندیدم پس در ابتدا ما باید متوجه شویم چرا این روش در چلسی کاربرد ندارد. ما در خانه بهتر از بازی های بیرون از خانه بازی می کنیم و به نظر می رسد در تیم ما چیزی تغییر کرده است که من دلیل آن را متوجه نمی شوم. هدف من ارائه فوتبال بر اساس تفکراتم است اما این اتفاق رخ نداده است.

 

ما تنها پس از چهار دقیقه به شکلی احمقانه گل اول را دریافت کردیم و اشتباهات زیادی در برابر رقیب خود انجام دادیم اما باید اعتراف کنم سیتی فوتبال فوق العاده ای ارائه داد."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.