حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1598823/48 زمان: 17:25   1397/12/23 بازدید: 5,715

یحیی فقط یک بازیکن امید را به میدان فرستاد

در حالی که بیش از این انتظار می رفت مهدی خانی به عنوان بازیکن مدنظر گل محمدی از رده امیدها در ترکیب اصلی پدیده به میدان برود اما با نشستن این بازیکن روی نیمکت آقاجانپور نفر مورد نظر سرمربی پدیده بود.

 به گزارش "ورزش سه" ، تیم پدیده مشهد از ساعت 16 امروز در تبریز دیدار خود برابر تراکتور سازی را آغاز کرد و برای این بازی از ترکیبی متفاوت نسبت به آنچه در بازی های اخیر به میدان می فرستادند استفاده کردند.

 

یحیی گل محمدی برای این بازی از میان چهار بازیکن تیم خود که در تمرینات امید ها حضور داشتند تنها محمد آقاجانپور را به میدان فرستاد این اتفاق در حالی افتاد که بیش از این انتظار می رفت محمد مهدی مهدیخانی نفر مورد نظر یحیی برای حضور در ترکیب اصلی پدیده باشد که این اتفاق نیفتاد.

 

نکته جالب توجه درباره استفاده از آقاجانپور در ترکیب امروز اینکه این بازیکن که اصلا یک مدافع راست محسوب می شود با تغییراتی که در خط دفاع پدیده اتفاق افتاد او به جناح چپ منتقل شد و مرتضی منصوری که پیش از این مدافع راست اصلی پدیده بود از ابتدا در پست همیشگی خود در زمین حاضر شد و با این حساب آقاجان پور در بازی امروز به عنوان یک مدافع چپ فعالیت می کند.

 

علاوه بر آقاجان پور مهدی خانی سینا زامهران و فرشاد هاشمی چهار بازیکن تیم پدیده هستند که به اتفاق باید در اردوهای تیم امید شرکت کنند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.