حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1598828/48 زمان: 17:46   1397/12/23 بازدید: 20,052

تیر دروازه علیه شاگردان یحیی در تبریز

نماینده شهر مشهد در نیمه دوم بازی با تراکتورسازی نمایش قابل قبولی از خود نشان و با بدشانسی فرصت‌های متعدد گلزنی را از دست داد.

 به گزارش "ورزش سه" پدیده مشهد که در نیمه اول مسابقه برابر تراکتور با یک گل بازنده به رختکن رفته بود نیمه دوم را به جهت تلافی گل خورده و همچنین دشت امتیاز از تبریز شروع کرد. به طوری که توپ و میدان کاملا در اختیار شاگردان یحیی گل محمدی قرار گرفت و فرصت های زیادی برای آن‌ها به دست آمد.


در دقیقه ۶۴ این مسابقه یک ضربه ایستگاهی از میانه میدان برای سفید پوشان زمین به دست آمد که محمد قاسمی نژاد پشت این توپ ایستاد. او که قصد ارسال توپ به محوطه جریمه را داشت این کار را به زیبایی انجام داد.

ارسالی که تنها یک ضربه آرام احتیاج داشت تا وارد دروازه محسن فروزان شود. اما در میانه های راه این ضربه ایستگاهی به زمین خورد و پس از کمانه کردن با تیرک عمودی دروازه برخورد کرد تا شانس مسلم گلزنی برای پدیده از دست برود.


آنها که هیچ دوست ندارند بازنده از ورزشگاه یادگار امام خارج شوند حملات خود را ادامه داده و دو فرصت دیگر را هم از ضربات ایستگاهی و کرنر به دست آورده اند که همگی آنها هدر رفت و حالا شاگردان گل محمدی تنها 10 دقیقه برای جبران این باخت فرصت دارند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.