کد خبر: 5oL3R زمان: 11:29 1397/12/25   بازدید: 36

تمرین منچسترسیتی: روحیه بالای شاگردان پپ(عکس)

شاگردان پپ گواردیولا در آستانه دیدار امروز با سوانسی در جام حذفی انگلیس، آخرین تمرین خود را انجام دادند و نشان دادند جو مثبتی بر تیم حاکم بوده و بازیکنان از روحیه بالایی برخوردارند.

به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی که چندی پیش با قهرمانی در جام اتحادیه اولین جام سال خود را فتح کرده و امسال به دنبال کسب چهار جام قهرمانی است حالا توجه خود را به جام حذفی انگلیس معطوف کرده چرا که امروز باید در این رقابتها به مصاف سوانسی برود. شاگردان گواردیولا آخرین تمرین خود پیش از بازی با سوانسی را انجام داده و نشان دادند از روحیه بالایی برخوردارند.

 

 

منچسترسیتی تنها چند روز بعد از راه‌یابی به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان امروز در جام حذفی به مصاف سوانسی می‌رود که لیگ برتری نیست و در چمپیونشیپ بازی می‌کند.

 

 

سیتی که در یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان حریف آلمانی‌اش شالکه را 10-2 از پیش رو برداشته باید در مرحله یک‌چهارم به مصاف تاتنهام برود. تنها مشکل سیتی در روزهای اخیر شایعاتی است که می‌گوید ممکن است سیتی با محرومیت حضور در نقل و انتقالات مواجه شود اما پپ گواردیولا معتقد است تیمش آنقدر قوی است که می‌تواند این محرومیت را بدون مشکل پشت سر بگذارد.

 

 

سیتی امروز در حالی به مصاف سوانسی می‌رود که چندین نفر از بازیکنان مطرح خود را در اختیار نخواهد داشت. بازی مقابل سوانسی در نتیجه برای سیتی محکی است که نشان دهد بدون حضور چندین نفر از ستاره‌هایش تا چه اندازه قدرتمند ظاهر می‌شود. جان استونز، وینسنت کمپانی، فرناندینیو، بنژامین مندی و کوین دی‌بروین در دیدار مقابل سوانسی حضور نخواهند داشت.

 

 

گواردیولا در این باره گفت:" ما به بازیکنان زیادی احتیاج نخواهیم داشت. ما در مقابل سوانسی گزینه‌های زیادی نداریم ولی فردا در یک‌چهارم نهایی جام حذفی بازی می‌کنیم و هدف‌مان راه‌یابی به مرحله نیمه‌نهایی است. در حال حاضر مهم‌ترین موضوع برای ما همین است و بس".