کد خبر: 38Kke زمان: 15:39 1397/12/28   بازدید: 473

سزار لوئیس منوتی:

دعوت از مسی به تیم ملی اشتباه بود

سرمربی سابق تیم ملی آرژانتین معتقد است که مسی باید در زمانی دیگربه بازی های ملی دعوت می شد.

به گزارش "ورزش سه"، سرانجام پس از ماه ها انتظار، لیونل مسی به تیم ملی آرژانتین برگشت. فوق ستاره بارسا که پس از جام جهانی روسیه تصمیم به خداحافظی موقت با آلبی سلسته گرفته بود، در نهایت به دعوت سرمربی تیم ملی پاسخ مثبت داد و روز گذشته به اردوی این تیم در مادرید اضافه شد. آرژانتین طی روزهای آتی، دو بازی دوستانه برابر ونزوئلا و مراکش برگزار خواهد کرد.

 

 

 

 

سزار منوتی که سال 1978 آرژانتین را قهرمان جهان کرد، اعتقاد دارد که دعوت از مسی اشتباه بوده است. او به فاکس اسپورتس گفت:« از نظر من مسی نباید به تیم ملی دعوت می شد. او پس از جام جهانی، دچار خستگی ذهنی شده بود و اگر این دو بازی پیش رو، برای شناخت بیشتر بازیکنان است، بهتر این بود که مسی دعوت نمی شد. فرصت برای دعوت از او وجود داشت.»

 

منوتی در مورد دعوت نشدن سرخیو آگوئرو گفت:« فکر نمی کنم بین او و اسکالونی(سرمربی) مشکلی وجود داشته باشد. عدم دعوت از او توافقی بوده و جنبه کاملا فنی داشته است. آگوئرو یک ستاره بزرگ است.»

 

منوتی در پایان گفت:« بازی با ونزوئلا و مراکش، بازی های تدارکاتی خوبی نیستند و فقط جنبه اقتصادی مثبتی دارند. بهتر بود تیم ملی در آرژانتین و در حضور هواداران خودی بازی می کرد تا بتواند ارتباط از دست رفته احساسی با آنها را بازیابد.»