حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1602212/48 زمان: 19:21   1398/01/14 بازدید: 7,434

عشق ما مردم هستند

مرزبان: آمده‌ایم همه را ببریم و بمانیم!

‌سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان می‌گوید مقابل تیم‌های بزرگ کیفیت فوتبالی‌مان را نشان دادیم و هر روز بهتر شدیم.

به گزارش "ورزش سه" علیرضا مرزبان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ماشین‌سازی تبریز گفت: با توجه به شرایطی که در لیگ داریم کار ما به آنجا رسید که بعد از گذشت از بازی‌های فوق‌العاده سخت مقابل استقلال، تراکتور، سپاهان و پرسپولیس به بازی‌هایی می‌رسیم که تیم‌های مدعی مقابل‌مان نیستند. بازی با ماشین‌سازی تبریز و 4 بازی خانگی داریم و 3 بازی خارج از خانه که تمام معیارهای کاری‌مان را گذاشتیم روی این موضوع که بازی‌های خانگی‌مان را ببریم تا ماندگاری خودمان را در لیگ برتر 100 درصد کنیم. این مستلزم این است که هواداران ما به این نتیجه رسیده باشند که ما 2 بازی‌مان را باید حتما ببریم و از آنها تشکر می‌کنم که به تیم وفادار هستند و می‌بینند که ما فوتبال با کیفیتی بازی می‌کنیم. ما مقابل تیم‌های بزرگ کیفیت فوتبالی‌مان را نشان دادیم و هر روز بهتر شدیم. همه چیز در دست خودمان است و قدرت ماندن در لیگ دست خودمان هست. تمام تمرکز ما روی این هست که 2 بازی را ببریم.


وی در ادامه گفت: ما موسی کولی‌بالی را به دلیل مصدومیت به همراه نداریم، این بازیکن بعد از 2 هفته به تمرینات تیم ما می‌رسد. تیم ما شرایط خوبی دارد و بازیکنان متحد کار می‌کنند. در مورد بحث مالی، مشکلات ما ادامه دارد و کامل حل نشده است. یک بخشی از آن حل شده و پرداختی‌هایی داشتیم. نیمی از بازیکنان قرارداد‌شان را به 50 درصد رساندیم ولی 12 بازیکن را هنوز پرداختی نداشتیم، همچنین کادرفنی، کادر پزشکی و کادر تدارکات را پرداختی نداشتیم. این امیدواری را به ما دادند که پرداختی بقیه را هم به 50 درصد برسانیم. بزرگترین مسئله ما این است که عشق بی‌پایانی به مردم مسجدسلیمان داریم تا بتوانیم از این لیگ سرافراز بیرون بیاییم چون ما بازی‌های بی‌نهایت مشکلی داریم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در پایان گفت: ماشین‌سازی تیم ریشه‌داری است و یکی از با تاریخ‌ترین تیم‌های لیگ ایران است و ساختار خوبی دارد. ریشه‌اش از گسترش فولاد بوده و سازماندهی خوبی دارد. فوتبال خوبی را ارائه می‌دهد و از امکانات خوبی بهره‌مند هستند. تقابل سختی با آنها داریم و امیدواری این را داریم که مقابل تیم خوب ماشین‌سازی نتیجه خوبی بگیریم و هواداران خودمان را راضی نگه داریم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.