حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1605526/43 زمان: 20:25   1398/01/28 بازدید: 16,605

قضاوت موفق خورشیدی در بازی ذوب آهن –پرسپولیس

مظفری زاده: تنها اشتباه داور کارت زرد اوساگونا بود

اشکان خورشیدی در یکی از حساس ترین مسابقات هفته بیست و ششم رقابت های لیگ برتر قضاوت موفقی در بازی تیم های ذوب آهن و پرسپولیس داشت.

به گزارش" ورزش سه" سعید مظفری زاده داور قدیمی و کارشناس داوری فوتبال ایران با بیان اینکه خورشیدی هفته های موفقی را سپری می کند درباره صحنه های بحث برانگیز بازی امروز گفت:« در دقیقه 10 اوساگونا بعد از خطا بر روی نوراللهی، با کف پا بر روی مچ پای بازیکن ضربه زد که این صحنه از چشم داور و کمک داور دور ماند. از آنجایی که خطا شدت و نیروی زیادی نداشت داور باید این صحنه را با کارت زرد جریمه می‌کرد. اگر ضربه شدت بیشتری داشت قطعا جریمه اش کارت قرمز بود.»


او افزود:«در دقیقه 39 خورشیدی که بسیار به صحنه خطای نادری روی حسینی نزدیک بود به خوبی این بازیکن را با کارت زرد جریمه کرد.» مظفری زاده ادامه داد:« در دقیقه 58 تصاویر تلویزیونی نشان می داد که ضربه سر اوساگونا را بیرانوند قبل از عبور کامل از خط دروازه برگردانده و ادامه بازی تصمیم درست داوری بود.»

 

 


کارشناس داوری فوتبال ایران ضمن تمجید از عملکرد تیم داوری در بازی امروز گفت:« اشکان خورشیدی و تیم داوری بازی امروز بازهم یک  قضاوت موفق دیگر را از خودشان نشان دادند .خورشیدی یک فصل موفق را تا اینجا سپری کرده است.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.