حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1605681/35 زمان: 11:29   1398/01/29 بازدید: 41,344

رضایت با کت مخصوص پرسپولیس(عکس)

یکی از چهره های خندان بعد از جنگ فولادشهر کسی نبود جز سرمربی ذوب آهن که یک بار دیگر با کت مخصوص پرسپولیس امتیاز شیرینی از قهرمان گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، تقابل ذوب آهن با پرسپولیس در کنار تمام حساسیت هایی که برای هر دو تیم داشت از بسیاری جهات برای سایر مدعیان قهرمانی نیز حائز اهمیت بود. علیرضا منصوریان که در تمام سال های مربیگری خود کارنامه نسبتا موفقی در تقابل با پرسپولیس داشت این بار هم با دو هدف شاگردانش را به میدان فرستاد اول این که سه امتیاز شیرین به حساب ذوب بریزد دوم این که بار دیگر نشان بدهد راه متوقف کردن پرسپولیس برانکو را بهتر از هر کس دیگری می داند.


تقابل نفسگیر و جذاب دو تیم در نهایت با تساوی بدون گل و تقسیم امتیازات در فولادشهر به پایان رسید تا به همان اندازه که برانکو و شاگردانش از تعارف دو امتیاز به رقبا ناراحت بودند به همان اندازه منصوریان از این نتیجه شادمان و خندان باشد. سرمربی ذوبی ها با برتن داشتن کت مخصوص پرسپولیس توانست سر بزنگاه یک بار دیگر دو امتیاز از رقیب دیرینه در راه کمک به سایر مدعیان از جمله استقلال بگیرد تا دوباره نامش بر سر زبان ها بیافتد.


تصاویر ثبت شده از سرمربی ذوب آهن در پایان بازی کاملا ثابت می کند خوشحال ترین فرد حاضر در فولادشهر بعد از سوت پایان بازی کسی نبود جز علیرضا منصوریان که هم روند شکست ناپذیری ذوبی ها را ادامه داد هم این که با یک نمایش خوب توانست هدیه بزرگی به سایر مدعیان این فصل در هفته بیست و ششم بدهد تا جذابیت های کورس قهرمانی بیشتر و بیشتر شود.


عکس؛ امیر حسینی

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.