حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1605685/34 زمان: 11:38   1398/01/29 بازدید: 20,317

پاس در لیست انتظار صعود به لیگ یک

پرونده این فصل از رقابت های فوتبال قهرمانی دسته دوم باشگاه های کشور با انجام بازی های گروه ب بسته می شود و چهره دیگر تیم صعود کننده به لیگ یک و هم چنین تیم راه یافته به مرحله پلی آف مشخص می شود.

به گزارش "ورزش سه"، این فصل از بازی های لیگ 2 در دو گروه 13 تیمی در جریان بود که از ابتدا هم مقرر شده بود تیم های اول و برنده تیم های دوم و مجموعا سه تیم راهی لیگ یک شوند. در گروه الف تیم خوشه طلایی با مربیگری محسن عاشوری قهرمان شد و به لیگ یک صعود کرد. تیم محسن عاشوری با 54 امتیاز و 7 امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم در حالی قهرمان شد که با 16 برد صاحب بیشترین پیروزی در بازی ها است و از سویی با 12 گل خورده بهترین خط دفاعی بازی ها را از آن خود کرده است. این عناوین نه فقط در گروه الف بلکه در هر دو گروه بهترین است. در گروه الف هم چنین داماش گیلان تیم راه یافته به بازی پایانی جام حذفی دوم شد و به مرحله پلی آف راه پیدا کرد.

 

اما در گروه ب نیروی زمینی اگر چه با 43 امتیاز در صدر جدول قرار دارد اما در هفته پایانی با قرعه استراحت روبرو است و اگر امروز آرمان گهر سیرجان 41 امتیازی در خانه خود از سد تیم پرسپولیس گناوه بگذرد با 44 امتیاز قهرمان خواهد شد. آرمان گهر البته هفته های متمادی در صدر جدول بود و در هفته های اخیر با امتیازاتی که از دست داد کمی از صدر دور شد. با این حال تیم قاسم شهبا برای قهرمانی در گروه ب و صعود مستقیم به لیگ یک تنها نیازمند عبور از سد تیم پرسپولیس گناوه آنهم با هر نتیجه ای است.  رقم خوردن این نتیجه با توجه به جایگاه های دو تیم در جدول رده بندی محتمل است.

 

به نظر می رسد در بدترین شرایط تیم نیروی زمینی دوم شود و راهی مرحله پلی آف شود. البته تیم پاس همدان که در بازی های امروز میزبان تیم قعر جدولی مس شهر بابک است می تواند با شکست این تیم 43 امتیازی شود اما تفاضل گل این تیم در حال حاضر 4گل از نیروی زمینی پایین تر است و گل زده نیروی زمینی هم بیشتر است و پاس در شرایطی می تواند دوم شود که که با اختلاف 5 گل مس شهر بابک را شکست دهد که این نتیجه کمی دور از انتظار است. به خصوص که مس شهر بابک برای ماندن در جدول بازی ها تلاش می کند.

 

برنامه بازی های امروز در گروه ب

 
  16:30*آرمان گهرسیرجان - پرسپولیس گناوه
* 16:30شهرداری بندرعباس - نفت و گاز گچساران
* 16:30شهردارى فومن - نفت امیدیه
* 16:30 پاس همدان - مس شهر بابک
* 16:30خیبر خرم آباد - شهدای بابلسر
16:30* استقلال رامشیر - بعثت کرمانشاه

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.