حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1606045/48 زمان: 21:30   1398/01/30 بازدید: 49,538

دو مهره کلیدی برای قهرمانی

نقش مهم کاپیتان‌های دیروز و امروز پرسپولیس (عکس)

در شرایط کنونی پرسپولیس باید نقش سید جلال حسینی و کریم باقری را در تحکیم همبستگی و وحدت بازیکنان ویژه بدانیم. نکته‌ای که مورد توجه هواداران قرار دارد و بسیار مهم است.

 به گزارش ورزش سه کاروان خسته پرسپولیس امروز از طریق فرودگاه امام راهی امارات شد تا برای بازی با الاهلی عربستان آماده شود. مسابقه بسیار مهمی که از هفته اول دور برگشت لیگ قهرمانان آسیا برگزار می شود و برد برای شاگردان برانکو به منزله افزایش شانس صعود آنها از مرحله گروهی محسوب می شود.


در چند روز اخیر حواشی زیادی دور و بر پرسپولیس به وجود آمده است. از جمله عدم پرداخت به موقع قرارداد برانکو و بدقولی باشگاه در قبال پرداخت درصد مورد نظر بازیکنان، همه و همه باعث شده تا اعتراض اعضای این تیم بلند شود. همانگونه که برانکو بعد از جلسه با هیئت مدیره در برخورد با بازیکنان اعلام کرد که فعلا از پول خبری نیست و همین دلخوری زیادی به وجود آورد.


اما در حال حاضر سرخ های پایتخت در حساس ترین مقطع فصل قرار دارند. چهار بازی مانده به پایان لیگ هجدهم که بسیار دشوار به شمار می رود و از طرفی موقعیت خطرناک در لیگ قهرمانان آسیا که صعود یا عدم صعود از گروه به نباختن در این سه بازی وابسته است. پرسپولیسی‌ها که به دنبال هت تریک در کسب عنوان قهرمانی لیگ هستند باید دو هفته متوالی را مقابل مدعیانی از جمله سپاهان و تراکتورسازی پشت سر بگذارند. دو فینالی که تا حد زیادی سرنوشت قهرمانی را تعیین می‌کند.


در این بین نباید از نقش ویژه سید جلال حسینی و همچنین کریم باقری در جمع کردن این حواشی به راحتی گذشت. کاپیتان گذشته سرخپوشان که در حال حاضر دستیاری برانکو را به یدک می‌کشد و کمک ویژه‌ای در جمع کردن حواشی تیم و همچنین روحیه دادن به بازیکنان دارد‌‌‌. از طرف دیگر کاپیتان فعلی این تیم هم که از نفوذ زیادی بین بازیکنان برخوردار است و به نوعی حرف او را می‌خوانند، باید کمر همت به ایجاد وحدت و یکدلی بین بازیکنان ببندد. کار بسیار مهمی که تیم را به قهرمانی می‌رساند و محبوبیت آن‌ها بین هواداران را دو چندان.

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.