کد خبر: XXlDR زمان: 13:24 1398/02/01   بازدید: 363

ادامه اعتراض تاتنهامی‌ها به پنالتی از دست رفته(عکس)

اعتراض‌ هواداران تاتنهام به عدم اعلام پنالتی بعد از خطای هند کایل واکر، بازیکن سیتی، در جریان بازی دیروز دو تیم همچنان ادامه دارد. پوچتینو هم بعد از بازی به این صحنه به شدت اعتراض داشت.

به گزارش "ورزش سه"، تاتنهام دیروز در لیگ برتر به مصاف منچسترسیتی رفت و مقابل این تیم با نتیجه 1-0 شکست خورد. بعد از بازی اما مائوریسیو پوچتینو، سرمربی اسپرز به داور مسابقه به شدت معترض بود و معتقد بود که خطای هند واضح کایل واکر، بازیکن سیتی در محوطه جریمه توسط داور گرفته نشده و یک امتیاز توسط داور از تیمش دریغ شده است.

 

 

 هواداران تاتنهام امروز همچنان به این صحنه معترض بوده و معتقدند پنالتی در این صحنه آنقدر واضح است که تصمیم داور مسابقه هیچ توجیهی ندارد.

 

پوچتینو دیروز در پایان بازی گفت:" کاملا مشخص بود که آن صحنه پنالتی است چون صحنه طوری بود که داور اصلا نمی‌توانست اشتباه کند. مایکل اولیور پشت دو بازیکن ایستاده بود و صحنه را کامل می‌دید. این دیگر چه جور اشتباهی است؟".

 

 

سرمربی تاتنهام در ادامه اعتراض خود به تصمیم داور گفت:" وقتی یک صحنه واضح نیست می‌توانیم بگوییم داور متوجه نشده و به او حق بدهیم. ولی این صحنه طوری بود که دیگر از این واضح‌تر نمی‌شد".