حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1606989/39 زمان: 12:18   1398/02/04 بازدید: 37,863

شکایت رسمی از مالک تراکتور و پاسخگویی به ابهامات

در جلسه کمیته اخلاق و فروزان چه گذشت؟

دروازه بان مغضوب تراکتورسازی روز گذشته در کمیته اخلاق حضور یافت و جلسه مهمی را با اعضای این کمیته برگزار کرد؛ جلسه ای که شاید نتیجه اش اخبار مهمی برای فوتبالدوستان در پی داشته باشد.

به گزارش "ورزش‌سه"، محسن فروزان در روزهای گذشته چهره خبرساز فوتبال ایران بوده است؛ بعد از اشتباهاتی که این دروازه بان در دیدار با سپیدرود رشت داشت، شائبه های زیادی درباره عملکرد او مطرح شد و صحبت های محمدرضا زنوزی مالک تراکتورسازی به شائبه ها در این خصوص دامن زد.


از این رو با بالا گرفتن شائبه ها درباره فروزان و حضور زنوزی در کمیته اخلاق باعث ورود این کمیته به ماجرا شد و از این دروازه بان هم دعوت به عمل آمد تا توضیحاتش را ارائه کند. در آن مقطع با توجه به حساسیت های ایجادشده فروزان نامه ای به کمیته اخلاق نوشت و اعلام کرد به دلیل اینکه در شهر تبریز احساس امنیت نمی کند در زمان دیگری به محل برگزاری جلسه می رود.


در نهایت روز گذشته محسن فروزان به همراه وکیلش به کمیته اخلاق رفت و توضیحاتش را درباره شائبه های ایجاد شده ارائه کرد. او در جلسه ای که بیشتر از یک ساعت با اعضای کمیته اخلاق برگزار کرد، ادعایی انجام داد مبنی بر اینکه یک توطئه علیه خودش صورت گرفته است. دروازه بان تراکتورسازی همچنین خواهان آن شده که کمیته اخلاق درباره حکم قبلی ای که درباره اش صادر شده بود، شفاف سازی کنند تا مشخص شود آن حکم محرومیت 3 ماهه که بعدا تعلیق شد، مربوط به پرونده شرط بندی و مسائل اینچنینی نداشته است. این دروازه بان که طی روزهای آینده گلایه هایش از مالک باشگاه تراکتورسازی را رسانه ای کرده بود، شکایت نامه ای که توسط وکیلش تنظیم شده را رسما به مسئولان کمیته اخلاق ارائه و درخواست اعاده حیثیت کرد.


تحقیقات کمیته اخلاق درباره پرونده فروزان همچنان ادامه دارد؛ مسئولان این کمیته حالا توضیحات کامل مدیران تراکتورسازی و فروزان و وکیلش را دریافت کردند و در جلسات بعدی خود بررسی ها را ادامه داده و رای نهایی شان را صادر خواهند کرد.


این در حالی است که محمدرضا زنوزی نیز در روزهای گذشته با مسئولان وزارت ورزش و برخی نهادهای نظارتی دیگر جلساتی را درباره مساله مذکور برگزار کرده و بحث هایی را مطرح کرده تا نشان دهد از مواضع قبلی خود کوتاه نیامده است.


در این شرایط انتظار جامعه فوتبال این است که حواشی ایجاد شده در ماجرای محسن فروزان و باشگاه تراکتورسازی هرچه سریع تر به پایان برسد و دیگر شاهد تنش های اینچنینی در فوتبال ایران نباشیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.