حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1607260/1 زمان: 18:07   1398/02/05 بازدید: 7,189

معبودی: استراحت کردیم، اختلاف و دعوا نبود

غیبت 4 ستاره ماشین‌سازی در لیست 18 نفره مقابل سایپا حرف و حدیث‌های بسیاری به دنبال داشت.

به گزارش "ورزش سه"، عزیز معبودی، رضا خالقی‌فر، احمدرضا زنده‌روح و مسیح زاهدی 4 بازیکن تیم ماشین‌سازی هستند که محمدرضا مهاجری آنها را در لیست 18 نفره بازی امروز مقابل سایپا قرار نداده است. غیبت این 4 بازیکن در بازی امروز حرف و حدیث‌هایی به دنبال داشت؛ معبودی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما در این مورد صحبت کرد:

 

حاج رضا به ما استراحت داد!

 

بیش از 29 بازی در این فصل انجام داده ایم و حاج رضا(مهاجری) صلاح دیدند که در این بازی به ما استراحت دهند. این موضوع را روز گذشته بعد از تمرین به ما اعلام کردند و ما هم تابع تصمیمات کادر فنی هستیم.

 

اختلاف و دعوایی در کار نبود

 

اینکه اختلاف و دعوایی در این مورد به وجود آمده، صحت ندارد. هیچ موضوع خاصی در کار نبود. بحث درون تیمی بود و من هیچ مشکلی در این مورد ندیدم که بخواهم در مورد آن صحبت کنم. از این اتفافات در هر تیمی رخ می دهد و نیاز به بزرگ نمایی وجود ندارد.

 

امیدوارم باشگاه به خواسته‌هایمان ترتیب عمل دهد

 

ما به‌عنوان بازیکنی که با باشگاه قرارداد دارم با تمام توان تلاش می‌کنم و هیچ‌گاه کم‌کاری نکرده‌ام. یک سری مسائل مالی وجود دارد که امیدوار هستیم باشگاه نسبت به حل آنها اقدامات لازم را انجام دهد. در هفته های پایانی این فصل قرار داریم و بحث مالی ما مربوط به فصل گذشته است.

 

کادر فنی هر چه بگوید می گویم چشم

 

شخصا هر چه کادر فنی بگوید، می‌گویم چشم. سال‌هاست که در این فوتبال هستم و همیشه احترام مربیانم را نگه داشته‌ام. در هفته‌های پایانی هم مثل تمامی بازی‌های دیگر تمرین می‌کنیم و به‌عنوان یک جز کوچک از تیم اگر فرصت بازی به وجود بیاید با تمام توان در زمین حضور خواهیم یافت.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.