حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1607350/50 زمان: 10:39   1398/02/06 بازدید: 12,567

تمجید کلوپ از صلاح و انتخاب مجله تایم

بعد از آنکه محمد صلاح، ستاره مصری لیورپول از طرف مجله تایم به عنوان یکی از صد چهره تاثیرگذار سال 2019 انتخاب شد، یورگن کلوپ سرمربی او از ستاره بزرگ تیمش تمجید کرد.

به گزارش "ورزش سه"، محمد صلاح، ستاره مصری لیورپول دیروز پنج‌شنبه به نیویورک رفت تا در مراسم رسمی مجله تایم برای انتخاب صد چهره تاثیرگذار سال 2019 شرکت کند. این فهرست صدنفره هفته پیش از سوی تایم اعلام شد و نام محمد صلاح در میان آنها به چشم می‌خورد. صلاح در نیویورک در کنار چهره‌های مشهور دنیای ورزش، فرهنگ و هنر در مراسم تایم شرکت کرده بود.

 

 

اما در کنفرانس خبری یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، وقتی خبرنگاران از او درباره صلاح و سفرش به نیویورک پرسیدند، کلوپ از ستاره مصری تیمش به عنوان یک الگو یاد کرد و او را ستود.

 

وقتی خبرنگاران از کلوپ پرسیدند که سفر صلاح به نیویورک و عدم حضور در باشگاه، در این روزهای حساس به ضرر مرسی‌سایدی‌ها نخواهد بود کلوپ در پاسخ گفت:" سفر کردن این روزها دیگر مثل قبل مشکل نیست و اشکالی بوجود نمی‌آورد. اگر ماشین صلاح همینجا در لیورپول خراب شود و او مجبور شود از آنجا پیاده خودش را به محل تمرین برساند برای ما مشکل‌سازتر است تا زمانی که او به یک قاره دیگر سفر می‌کند".

 

یورگن کلوپ در ادامه صحبت‌‌هایش با لحنی طنز درباره ستاره مصری تیمش گفت:" صلاح امروز یک جلسه تمرین را از دست داده ولی از جلسه بعدی با ما است و هیچ مشکلی نیست. من چند تا از عکسهای او را دیدم و باید بگویم با آن کت شلوار رسمی خیلی خوش‌تیپ شده بود".

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.