حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1608911/51 زمان: 20:23   1398/02/12 بازدید: 24,348

جلالی: بعضی از نتایج در فوتبال با منطق جور در نمی آید

سرمربی نساجی مازندران با انتقاد از بازی هفته گذشته این تیم مقابل خوزستان ابراز امیدواری کرد که فردا قصد دارند نا با پیروزی دل هوادارانشان را شاد کنند.

به گزارش "ورزش سه"،در فاصله  سه هفته تا پایان لیگ برتر تیم فوتبال نساجی مازندران  فردا درورزشگاه  شهید وطنی قائم شهر به دیدار صنعت نفتی خواهد رفت که با سه برد در سه بازی متوالی اخیرش در بهترین شرایطش درطول فصل قرار دارد.


مجید جلالی،‌ سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران در آستانه این دیدار در ارتباط با شرایط این بازی و تیم حریف گفت:« صنعت نفت، یک تیم سخت‌کوش است و می‌تواند در زمین خوب بازی کند، ما هم نیاز داریم تا جدول ما را باور کند. ما در بازی با استقلال خوزستان هم همین دیدگاه را داشتیم و می‌توانم بگویم در ۱۲ بازی گذشته این بازی خوب ما نبود.»


وی ادامه داد:« فردا انگیزه زیادی برای بازی صنعت نفت داریم و با شوق اینکه جایگاه خودمان را در جدول ارتقا بدهیم و هوادارانمان را خوشحال کنیم به زمین مسابقه خواهیم رفت.»


سرمربی نساجی درباره اینکه با توجه به دستیابی به امتیاز بقا شرایط حضور بازیکنان جوان در ادامه مسابقات را چطور ارزیابی می‌کند، گفت: « ما مقابل استقلال خوزستان بازی را خوب شروع کردیم و به گل هم رسیدیم. به نظرم در نیمه اول بد نبودیم و در آنالیزی که انجام دادیم به بچه‌ها نشان دادم که در ۲۵ دقیقه ابتدایی بازی سه موقعیت مسلم گلزنی داشتیم اما این نکته را هم در نظر بگیرید که آن بازی آخرین شانس استقلال خوزستان برای بقا در لیگ برتر بود. بعضی وقت‌ها به بازی‌هایی می رسیم که منطق در آن وجود ندارد. شما به من بگویید در بازی تراکتورسازی و سپیدرود آیا منطقی وجود داشت؟ در بازی‌های انتهایی فصل تیم‌های پایین جدول تیم‌های خطرناکی هستند. ما روی جوانان‌مان هم حساب کردیم در هر صورت آنها بازیکنان تیم ما هستند و باید به آنها شانس بازی دهیم اگر به آینده تیم فکر می‌کنید باید به آنها میدان بدهیم.»


جلالی در ادامه یادآور شد: «اکنون تیم صنعت نفت بهترین نتایج خود در هفته‌های اخیر را گرفته است آنها در دو بازی قبلی ۶ امتیاز گرفتند و هفت گل به ثمر رساندند. این نشان می‌دهد ما فردا بازی راحتی نداریم. اما در این بازی سخت باید سخت رقابت کنیم.»


وی درباره محروم و مصدوم بودن تیمش در دیدار با صنعت نفت یادآور شد: «ما محرومی نداریم فقط جرج ولسیانی مصدوم است و نمی‌تواند برای ما بازی کند.»


سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران در پاسخ به این پرسش که آیا باشگاه نساجی صحبتی با او برای تمدید قرار داد کرده است یا خیر گفت:«  با من خیر، شما سوال کردید آیا با من مذاکره شده است که من هم جواب دادم خیر. اینکه آیا من گزینه آنها هستم یا نه را باید از باشگاه بپرسید البته همیشه برای یک قراداد دو سمت وجود دارد یک سمت باشگاه و یک سمت هم مربی. ۵۰ درصد نظر باشگاه مهم است و ۵۰ درصد نظر مربی در خصوص جذب بازیکنان هم به همین شکل است.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.