حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1612580/1 زمان: 15:25   1398/02/29 بازدید: 72

تیراندازان امشب راهی هانوفر می‌شوند

سفارت آلمان، روادید تیراندازان را برای حضور در اردوی هانوفر صادر کرد.

به گزارش ورزش سه و به نقل از ایسنا، سفارت آلمان امروز یکشنبه ویزای تیراندازان رشته خفیف را برای حضور در اردوی چهار روزه هانوفر صادر کرد و ۱۰ تیرانداز امشب راهی هانوفر آلمان می‌شوند تا اردوی ۴ روزه‌ای داشته باشند. نایب رئیس بانوان فدراسیون تیراندازی با اعلام این خبر به ایسنا گفت: ویزای تیراندازان صادر شد و خوشبختانه با تهیه بلیت، آنها امشب راهی هانوفر خواهند شد.

 

تیراندازان رشته خفیف قرار بود قبل از مسابقات جام جهانی مونیخ اردویی ۱۰ روزه در هانوفر آلمان داشته باشند تا بتوانند سلاح‌های خود را تجهیز کرده و با فشنگ تمرین کنند، اما به دلیل نیامدن ویزا این اردوی ۱۰ روزه لغو شد. فدراسیون تیراندازی منتظر بود تا امروز با گرفتن روادید ورزشکاران از سفارت آلمان اردوی ۴ روزه‌ای را در هانوفر آلمان داشته باشد که اکنون با صادر شدن ویزا، تیراندازان خفیف راهی آلمان خواهند شد.

 

تیم تیراندازی ایران در دو گروه امشب و دوم خرداد ماه عازم آلمان خواهند شد. فاطمه کرم زاده، الهه احمدی، آرمینا صادقیان، نجمه خدمتی، امیرمحمد نکونام، پوریا نوروزیان، مهیار صداقت و امیرسیاوش ذوالفقاریان در رشته تفنگ و گلنوش سبقت الهی و هانیه رستمیان در رشته تپانچه به عنوان گروه اول ۲۹ اردیبهشت ماه عازم هانوفر آلمان خواهند شد تا چند روزی را در آن‌جا با فشنگ تمرین کنند. الهام هاشمی، ابراهیم اینانلو و الکساندر سماکین مربیانی هستند که ملی پوشان را همراهی خواهند کرد.

 

گروه دوم نیز متشکل از حسین باقری در رشته تفنگ، مینا قربانی، وحید گل خندان، جواد فروغی و سجاد پور حسینی در رشته تپانچه خواهند بود که طبق اعلام فدراسیون ۲ خرداد ماه عازم مونیخ می‌شوند.

 

مسابقات تیراندازی جام جهانی مونیخ و کسب سهمیه بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو از ۵ تا ۱۰ خرداد ماه در کشور آلمان برگزار می‌شود.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.