حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1613622/51 زمان: 17:38   1398/03/03 بازدید: 129

محمود فکری گزینه اول هدایت نفت M.I.S

با استعفای مدیرعامل نفت مسجد سلیمان موافقت نشد

یکی از اعضای هیئت مدیره نفت مسجدسلیمان می گوید طی جلسه‌ای با حضور تمامی اعضا برگزار شد با استعفای مدیرعامل این تیم موافقت نشد.

 به گزارش "ورزش سه"، پس از پایان رقابت‌های لیگ برترمهران نصیریان دوست مدیرعامل تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با انتقاد از برخی از افرادی که در مسجدسلیمان تنها به فکر منافع خودشان هستند از سمت خود استعفا داد.


این در حالی است که ساعتی پیش حسین فرجی یکی از اعضای هیئت مدیره نفت مسجدسلیمان گفت: «در جلسه ای که برگزار شد؛ کل اعضای هیات مدیره نفت در این تیم ابقا شدند و بخاطر توانمندیها و آرامشی که اقای نصیریان دوست به تیم انتقال داد با استعفای ایشان موافقت نشد و ایشان همچنان مدیر عامل تیم باقی ماند. همچنین محمود فکری اصلی ترین گزینه سرمربی گری تیم نفت است که ظرف روزهای اتی مذاکرات با ایشان نهایی می شود.»


وی درادامه افزود :« متاسفانه برخی از که با القاب و عنواین مختلف خودشان را منتسب به باشگاه می کنند که هیچ گونه جایگاهی در تیم نفت مسجد سلیمان ندارند .»


 هنوزخود مهران نصیریان دوست نسبت به ابقاء خود واکنش رسمی نشان نداده است و باید ببینیم که سرانجام این ماجرا به کجا ختم خواهد شد.


گفتنی است مسئولان تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان پس ازکسب نتایج ضعیف در نیم فصل دوم در فاصله 5 هفته به پایان لیگ برترعلی رضا مرزبان را از سمت خود بر کنار کردند تا فیروز کریمی را جانشین وی معرفی کنند و او علی رغم اینکه نتوانست تاثیرمثبتی در روند این تیم ایفا کند توانست مانع از افتادن این تیم به لیگ یک شود.


محمد فکری حالا در شرایطی گزینه اول هدایت این تیم درنظر گرفته شده است که او توانست این تیم را در رقابت های فصل گذشته لیگ یک به مقام قهرمانی برساند اما در عین ناباوری همراه با این تیم ادامه نداد. به همین دلیل او از پایگاه مردمی بسیار قوی ای در شهر مسجد سلیمان برخورداراست و به احتمال زیاد سکان هدایت این تیم را بر عهده خواهد گرفت.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.