کد خبر : 1614628 | 09 خرداد 1398 ساعت 00:29 | 2.8K بازدید | 0 دیدگاه

حق دارم با همه صحبت و مذاکره کنم

برانکو: با آن شخص صبحانه، ناهار و شام خوردم!

برانکو ایوانکوویچ پس از دیدار پرتنش امروز تیمش برابر سپاهان اصفهان در نشست پایان بازی شرکت کرد و درباره بازی به صحبت پرداخت.

برانکو: با آن شخص صبحانه، ناهار و شام خوردم!

 

 

به گزارش "ورزش سه"، سرمربی پرسپولیسی ها یکی از نفرات پرجنب و جوش حاضر در ورزشگاه نقش جهان بود پس از پایان دیدار تیم های سپاهان اصفهان و پرسپولیس تهران درباره بازی گفت: قبل از هر چیز سلام عرض می کنم. طبیعی است که به خاطر راهیابی به فینال خوشحال هستیم. من به بازیکنانم افتخار می کنم و قبل از هر چیز تبریکاتم نثار این بازیکنان عزیز و همینطور هواداران مان که در بازی امروز هم پشت ما بودند. آنها در طول امروز مسائل بسیاری را تحمل کردند و با وجود همه چیز آنها دست از حمایت تیم نکشیدند.

 

برانکو در ادامه گفت: بازیکنانم در 120 دقیقه بازی زیبایی را ارائه دادند و قاطعانه توانستند بر سپاهان تسلط پیدا کنند و نشان دادند چرا بهترین تیم ایران هستند. ما در بازی نیمه نهایی را با تیم دوم لیگ امسال بازی کردیم و کاملا با لیاقت به فینال رسیدیم. بر پدیده پیروز شدیم و الان هم سپاهان را در اصفهان بردیم و تبریکات فراوان برای باشگاهم که با کیفیت بالا و تلاش و کار و زحمت شان، از رفتارشان لذت بردم و انگیزه و هر چیزی که برای نتیجه گیری یک باشگاه بزرگ لازم را داشتند.

 

سرمربی پرسپولیسی ها در پاسخ به سوالی که عنوان شد قبول دارد که بازی از دست داور خارج شده است یا خیر گفت: باید دو بازیکن دیگر سپاهانی ها نیز اخراج می شد. در ضمن من اصلا نفهمیدم داور چرا اعلام پنالتی کرد که البته آن هم توسط داور پشت دروازه اعلام شد. تا جایی که من می دانم نقش داوران پشت دروازه فقط در بازی های پرسپولیس مشخص می شود و تابحال آنها فقط برای پرسپولیس در بازی تاثیرگذار بودند. در بازی مقابل آبادان هم داور پشت دروازه گل ما را مردود اعلام کرد.

 

برانکو درباره درگیری های به وجود آمده خارج از زمین گفت: به دلیل اینکه روی من به سمت زمین بود بعضی جنجال ها را ندیدم. به هر حال باید انگیزه و شوق تیم میزبان را نیز باید درک کنیم. به خاطر همین موضوع باعث می شود تا بازیکنان عصبی هم بشوند.

 

او درپاسخ به اینکه آیا ضربه علی علیپور می توانست پنالتی باشد یا خیر گفت: به نظر من آن توپ قطعا پنالتی بود.چون او آمد جلوی بازیکن ما و مدافع حریف هم وی را هل داد.

 

برانکو درباره این که اگر پنالتی کیانی تبدیل به گل می شد پرسپولیس می توانست در مدت زمان باقیمانده باز هم بازی را برگرداند یا خیر جواب جالبی داد و گفت: بله به بازی بر می گشتیم و بازی را باز هم می بردیم.

وی درباره عدم مدیریت محسن خلیلی و اعتراضات دائم او به نیکمت سپاهان هم گفت: «اگر شما بازی را در ورزشگاه دیدید می توانید شهادت بدهید که کدام نیمکت به سمت کدام نیمکت حمله ور می شد. محسن خلیلی فقط در صدد بود که جو را آرام کند. این را یکی به من بگوید کدام نیمکت به سمت نیمکت دیگری حمله می کرد. من فقط دیدم که شلوغی و تراکم به سمت نیمکت ما بود. ما که خودمان به سمت خودمان حمله ور نمی شویم. واقعا نیمکت حریف در نیمکت ما به دنبال چه چیزی می گشت؟

 

سرمربی پرسپولیس در واکنش به این که آیا می‌تواند همراه با قهرمانی در جام حذفی ششمین جام خود را به دست آورد، گفت: سوال بسیار خوبی است. طبیعی است که ما تیم بسیار بهتری نسبت به داماش گیلان هستیم. ما قهرمان هستیم و شکی در آن نیست. اما این به آن معنی نیست که همیشه تیم بهتر برنده می‌شود. اینجا جام حذفی است. 3 سال قبل قشقایی ما را برد. درست است که امشب برد مهم، حساس و خوبی به دست آوردیم اما فینال را نبریم کاری نکرده‌ایم. خوشبختانه روی نیمکت بازیکنان بسیار خوبی داریم و آن‌ها می‌توانند جایگزین خوبی برای دیگر بازیکنان باشند و مشکلی وجود ندارد.

 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص شایعه مذاکره‌اش با تراکتورسازی که پیش از دیدار با سپاهان مطرح شده بود،گفت: من کارگر ورزشی هستم و با همه مذاکره می‌کنم. دوستان زیادی دارم. هم در اصفهان و دوستان زیادی در تبریز و مشهد دارم. طبیعی است که با همه صحبت می‌کنم. اگر می‌خواهید بدانید، من 7 روز پیش قرار شام داشتم. خسته شدم از بس که مرتب هر روز این خبرها را تکذیب کردم.

 

دراین لحظه خبرنگار از برانکو پرسید آیا این قرار مذاکره بوده یا فقط به صرف شام خلاصه شده که برانکو گفت: صبحانه و ناهار و شام داشتیم (خنده خبرنگاران).

 

سرمربی پرسپولیسی ها درباره اینکه داوری در پیروزی پرسپولیسی ها تاثیر گذار بود و دو بازیکن اخراجی سپاهانی ها برای پرسپولیسی ها شرایط را برای حمله مهیا کرد گفت: به نظر شما اخراج ها صحیح بود؟ من فکر می کنم نه تنها این دو نفر که سیاوش یزدانی هم باید از بازی اخراج می شد تا روند بازی به حالت عادی بر می گشت. شما که می گویید اخراج اول درست نبود آیا با داور صحبت کردید که بگوید چه ناسزایی شنید که اقدام به اخراج بازیکن حریف کرد؟

 

او درباره اینکه چرا بدون صحبت با داور می گوید پنالتی سپاهانی ها درست نبود گفت: من در صحنه پنالتی علیه تیم ما نگفتم پنالتی نبود بلکه گفتم چرا پنالتی گرفت. آن هم داور پشت دروازه این کار را کرد. به غیر از ایشان هیچ کس ندید چرا پنالتی گرفته شد. من می دانم داور پنجم این طرف پنالتی علیپور را نگرفت اما در سمت روبرو داور پنجم پنالتی برای حریف را گرفت.

 

سرمربی پرسپولیسی ها درباره اینکه بهرحال  یک داور پنالتی گرفت و یکی دیگر نگرفت و این نمی تواند باعث اعتراض وی باشد گفت: پس اجازه بدهید ما هم بگوییم می توانیم داوری کنیم. ما مربیان هم داوری را بلد هستیم.

 

در این دقایق از نشست یکی دو نفر از خبرنگاران اصفهانی به برانکو اعتراض کردند که اگر سپاهان 9 نفره نمی شد پرسپولیس نمی توانست ببرد باعث ایجاد تشنج در سالن شد و پس از وی برانکو باز هم روی حرف خود ماند و گفت: به نظر قبل از اخراج ها هم پرسپولیس باید پنج گل می زد. دو تیرک زدند و فکر می کنم موقعیت های زیادی داشتیم که می توانستیم با استفاده از آن به برتری برسیم. پرسپولیس بسیار برتر از تیم حریف بود و نشان داد بهترین تیم ایران و با لیاقت به قهرمانی لیگ و فینال جام حذفی راه یافت.

دو تیم از بهترین های ایران امروز روبروی هم قرار گرفتند. ما توانستیم به عنوان تیم برتر بازی را به سود خودمان کنیم حالا دیدید که در دقیقه آخر توانستیم این کار را بکنیم. حالا شما بیایید بگویید اینگونه نیست. بالاخره این نظر من است. بله سپاهان هم می توانست تیم برنده این بازی باشد اما به شرطی که گل می زد و ما نمی توانستیم گلزنی کنیم.

 

برانکو در خصوص بخشش محرومیت علیرضا بیرانوند گفت: قبل از هر چیز من اصلا نمی‌دانم ایشان برای چه چیزی محروم و جریمه شدند. ولی ما می‌دانیم که درگیری وجود نداشت. فقط آن شخص را از فضایی که نباید آن جا حضور داشت، دور کرد. فضایی که مسیر بازیکنان هست و تنها خبرنگاران باید حضور داشته باشند. آن شخص مزاحم عبور و مرور بازیکنان بود و تنها می‌خواست او را کنار بزند. من با شما موافقم و ایشان را باید مادام العمر محروم می‌کردند!

دیدگاهها