کد خبر : 1616163 | 17 خرداد 1398 ساعت 11:30 | 741 بازدید | 0 دیدگاه

دو اشتباه بزرگ، عامل ناکامی انگلیس(عکس)

دو اشتباه بزرگ تیم ملی انگلیس در وقتهای اضافه بازی دیشب این تیم مقابل هلند که توسط جان استونز و راس بارکلی انجام شد ناکامی انگلیس در رسیدن به فینال لیگ ملتهای یوفا را به دنبال داشت.

به گزارش "ورزش سه"، تیمهای ملی انگلیس و هلند دیشب در پرتغال، در مرحله نیمه‌نهایی لیگ ملتهای یوفا به مصاف هم رفتند تا تکلیف فینالیست دوم رقابتها که باید روز یکشنبه در فینال به مصاف پرتغال برود مشخص شود.

 

انگلیس در نیمه اول روی پنالتی مارکوس راشفورد به گل رسید و این نیمه را با پیروزی 1-0 به پایان برد. اما در نیمه دوم ماتیس دی‌لیخت با ضربه سر دروازه سه‌شیرها را باز کرد تا بازی در پایان 90 دقیقه با تساوی 1-1 به پایان برسد. البته انگلیس در این نیمه یک گل به ثمر رساند که داور بعد از بررسی صحنه با استفاده از VAR حکم به آفساید بودن گل داد و آن را نپذیرفت.

 

اما دو وقت اضافه بازی شاهد اشتباهات فاحش انگلیسی‌ها بود. به خصوص دو اشتباه وحشتناک در خط دفاعی که باعث شد هلندی‌ها به دو گل دست یافته و بازی را با پیروزی 3-1 به پایان برسانند. دو اشتباهی که جان استونز و راس بارکلی مقصرین اصلی آن بودند.

 

 

در اولین صحنه جان استونز در مقابل دروازه انگلیس توپ را به راحتی به ممفیس دیپای واگذار کرد، آنهم درست جلوی محوطه جریمه خودی. دیپای به سمت دروازه انگلیس حرکت کرده و شوت کرد اما جردن پیکفورد موفق شد توپ را دفع کند. اما کوئینسی پرومز توپ بازگشتی را بدست آورده و با وجود مزاحمت کایل واکر دروازه سفیدپوشان انگلیسی را گشود. توپ در این صحنه بعد از اصابت به کایل واکر وارد دروازه شد تا گل دوم هلندی‌ها به عنوان گل به خودی و به نام کایل واکر ثبت شود.

 

 

اما در دقایق پایانی وقت دوم اضافه بار دیگر نوبت اشتباه کردن انگلیسی‌ها بود. درحالیکه ساعت داور دقیقه 114 را نشان می‌داد این بار نوبت به اشتباه فاحش راس بارکلی بود. هر چند در این صحنه هم جان استونز در اشتباه فاحش انگلیسی‌ها نقش داشت. استونز توپ را به شکلی عجیب به درون محوطه جریمه خودی فرستاد و به راس بارکلی پاس داد. بارکلی اما با اشتباهی بسیار عجیب توپ را به بدترین شکل ممکن به عقب و برای جردن پیکفورد فرستاد تا ممفیس دیپای به راحتی توپ را قطع کرده و به کوئینسی پرامز برساند تا او دروازه انگلیسی‌ها را برای بار سوم باز کند.

 

 

 

دیدگاهها