کد خبر : 1616168 | 17 خرداد 1398 ساعت 12:20 | 1.3K بازدید | 0 دیدگاه

شبکه ESPN: دی‌لیخت به پاری سن ژرمن می‌رود

شبکه ESPN مدعی شد پاری سن ژرمن به لطف تلاشهای لئوناردو، مدیر ورزشی سابقش که قصد پیوستن دوباره به باشگاه را دارد به یکی از مقاصد احتمالی ماتیس دی‌لیخت تبدیل شده است.

به گزارش "ورزش سه"، شبکه ESPN در گزارشی اختصاصی به نقل از منابع نزدیک به باشگاه پاری سن ژرمن مدعی شد به دلیل تلاشهای لئوناردو، مدیر ورزشی سابق این باشگاه که به زودی دوباره به پاری سن ژرمن ملحق خواهد شد، PSG به یکی از گزینه‌های اصلی جذب ماتیس دی‌لیخت، کاپیتان آژاکس و پدیده هلندی این فصل فوتبال اروپا تبدیل شده است.

 

 

پاری سن ژرمن که فصل گذشته را ناکام به پایان رساند و تنها به کسب قهرمانی لیگ فرانسه قناعت کرد قصد دارد برای ایجاد تحولی اساسی در باشگاه و بازگشت به روزهای تلاشهای بلندپروازانه گذشته، لئوناردو، مدیر ورزشی سابق PSG که بعد از انتقال مالکیت باشگاه به قطری‌ها سهم مهمی در ساخته و پرداخته کردن یک تیم بزرگ داشت را به پاریس برگرداند.

 

شبکه ESPN به نقل از منابع خود که از آنها به عنوان منابع نزدیک به پاری سن ژرمن یاد می‌کند مدعی است لئوناردو به زودی به PSG خواهد پیوست و یکی از اولین برنامه‌های او جذب ماتیس دی‌لیخت، کاپیتان آژاکس آمستردام است.

 

این شبکه می‌گوید لئوناردو در حال حاضر در پاریس حضور دارد و مشغول نهایی کردن قرارداد خود با PSG است. این شبکه به نقل از منابع خود می‌گوید مدیران PSG اطمینان دارند با وجود تلاشهای گسترده بارسلونا برای جذب مدافع هلندی، دی‌لیخت در فصل تابستان به پاریس خواهد رفت و پیراهن پاری سن ژرمن را خواهد پوشید.

 

 

البته با وجود این ادعاها باید به این واقعیت اشاره کرد که قبل از پیوستن هم‌تیمی دی‌لیخت در آژاکس، فرانکی دی‌یونگ به بارسلونا هم مقامات پاری سن ژرمن مدعی بودند که نسبت به جذب او اطمینان دارند اما در نهایت دی‌یونگ از بارسا سر در آورد. حالا باید دید آیا سرنوشت مشابهی در انتظار دی‌لیخت است یا لئوناردو واقعاً خواهد توانست او را پاریسی کند؟

 

دیدگاهها