حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1622469/4 زمان: 14:23   1398/04/17 بازدید: 734

دلخوری مجموعه پرسپولیس از مدافع ملی‌پوش

باشگاه پرسیپولیس در شرایطی در نقل و انتقالات حضور یافته که بیشتر انرژی آنها صرف تمدید قرارداد با بازیکنان سابق شده است.

به گزارش "ورزش سه"، در حال حاضر قرارداد بازیکنانی چون محمد انصاری، شایان مصلح، شجاع خلیل زاده و محمد نادری با باشگاه پرسپولیس تمدید شده تا هواداران این تیم با امیدواری زیادی در انتظار آغاز فصل آینده باشند.


در این بین اما بزرگترین چالش باشگاه توافق با بازیکنانی بود که به دنبال تمدید قرارداد خود بودند و در این رابطه با پیش انداختن موضوع مربوط به پیشنهاد خارجی خود، باشگاه را تحت فشار قرار دادند.


همانطور که گفته شد در حال حاضر بازیکنانی چون محمد انصاری، شایان مصلح، شجاع خلیل زاده و محمد نادری قرارداد خود را با باشگاه تمدید کردند اما نکته مشترک در خصوص تمامی آنها اعلام پیشنهاد خارجی بوده و فشاری که از سوی هواداران برای توافق با آنها وجود داشت.


این در حالیست که یکی از بازیکنانی که قرارداد قطعی با باشگاه داشت، در تغییر موضعی عجیب با سود بردن از یکی از بندهای قراردادش که توسط مدیران سابق در آن گنجانده شده بود و با اعلام اینکه یکی از باشگاه های متمول راضی به پرداخت مبلغ بیشتری از قراردادی است که اکنون با پرسپولیس دارد، مجموعه باشگاه را مجبور به تمدید قرارداد با مبلغ بیشتری کرده است. اتفاقی که باعث نارضایتی آنها شده و دلخوری بزرگی را شکل داده است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.