حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1629787/50 زمان: 13:51   1398/05/22 بازدید: 17,162

تاتنهام دستمزد اریکسن را دو برابر می‌کند

تاتنهام برای اطمینان از ماندگار شدن کریستین اریکسن در این تیم قصد دارد به او قرارداد جدیدی با دستمزد 200هزار پوند در هفته پیشنهاد دهد.

به گزارش "ورزش سه"، تاتنهام قصد دارد برای اطمینان از آینده بلندمدت کریستین اریکسن، ستاره دانمارکی خود و جلوگیری از انتقال او به باشگاه‌های ثروتمند اروپایی با دو برابر کردن تقریبی دستمزد او به این ستاره دانمارکی قرارداد جدیدی پیشنهاد دهد که مبلغ دستمزد او در آن 200هزار پوند در هفته خواهد بود.

 

 

اما در تاتنهام این نگرانی وجود دارد که حتی این میزان دستمزد نیز برای راضی کردن اریکسن به ماندگار شدن در این تیم کافی نباشد. چرا که اریکسن اخیرا اعلام کرده بود مسائل مالی تنها عامل تاثیرگذار در تصمیم‌گیری او درباره‌ آینده‌اش نخواهد بود.

 

تاتنهام بی‌صبرانه به دنبال کسب اطمینان از ماندگار شدن اریکسن در این تیم و تمدید قرارداد او است و به همین دلیل حاضر شده دستمزد فعلی او که 80هزار پوند است را به بیش از دو برابر یعنی 200هزار پوند در هفته افزایش دهد.

 

تا این لحظه اریکسن به باشگاه تضمینی نداده که قرارداد جدیدی با تاتنهام امضا می‌کند و پیش از این به صراحت از قصد خود برای بازی کردن در یکی از قدرتهای بزرگ اروپا خبر داده است. در طول تابستان از رئال مادرید و یوونتوس به عنوان دو باشگاه بزرگی که خواهان به خدمت گرفتن اریکسن در فصل جدید هستند نام برده شده است.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.