حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1629936/50 زمان: 09:20   1398/05/23 بازدید: 28,661

نوع دوستی صلاح، یک بار دیگر در لنز دوربین‌ها(عکس)

محمد صلاح، ستاره مصری لیورپول در استانبول وودافون استانبول با عده‌ای از کودکان تحت پوشش بنیاد فیفا همراه شد و برای آنها خاطره‌های زیبایی خلق کرد.

به گزارش "ورزش سه"، محمد صلاح، ستاره مصری لیورپول و چند نفر از همبازی‌هایش که برای شرکت در سوپرجام اروپا که بین لیورپول و چلسی برگزار می‌شود به استانبول سفر کرده‌اند دیشب در ورزشگاه وودافون این شهر محل برگزاری سوپرجام حضور یافتند تا با عده‌ای از کودکان و جوانان تحت پوشش بنیاد فیفا همراه شده و برای آنها خاطراتی خلق کنند که هرگز از یادشان نخواهد رفت.

 

 

صلاح و یارانش در آستانه سوپرجام امشب با جوانان معلول فوتبالیست همراه شده و سپس به همراه آنها در زمین چمن وودافون پا به توپ شدند. در جریان این صحنه‌های زیبا و دلگرم‌کننده، محمد صلاح قبل از اینکه به هم‌تیمی‌هایش همراه شده و در پا به توپ شدن با فوتبالیست‌های معلول به آنها بپیوندد با دو نفر از بچه‌ها گرم گرفته بود و این حرکت او مورد توجه دوربین رسانه‌ها قرار گرفت.

 

 

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول هم به جمع بازیکنانش در میدان اضافه شد و با یکی از بچه‌ها چند پاس رد و بدل کرد. کلوپ سپس به بچه‌های معلول پیوست، با آنها گفتگو کرده و عکس یادگاری گرفت.

 

 

یورگن کلوپ با آرامش با بچه‌های معلول تک تک صحبت کرد، به آنها امضا داده و سپس بازگشت و روی نیمکت نشست.

 

 

درحالیکه صلاح در حال بازی کردن یک شوت یک ضرب با این بچه‌ها بود هم‌تیمی‌های او سادیو مانه، فابینیو، روبرتو فیرمینو و دیگران هم به جمع آنها اضافه شدند تا لحظاتی احساسی و زیبا در استادیوم وودافون استانبول خلق کنند.

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.