حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1630355/7 زمان: 16:04   1398/05/25 بازدید: 81,437

اطهارنظری که ستاره سوری را نیمکت نشین کرد

پشت پرده اختلاف برانکو و سوما!

سرنوشت ادامه همکاری بین عمرالسوما و برانکو ایوانکوویچ کلاف سردرگمی است که باشگاه الاهلی در تلاش برای حل این مشکل است.

به گزارش "ورزش‌سه"، رسانه های عربی پس از مشکلات ما بین برانکو ایوانکوویچ و عمرالسوما به این موضوع واکنش های مختلفی دادند، در یکی از رسانه ها خبر از آرام بودن وضعیت بین این دو داد و دیگری از ناآرام بودن وضعیت و التهاب در این تیم گفت.

 

بخش عربی سایت گل به این اتفاق واکنش نشان داده و نوشته است:

 

"پیش از بازی برگشت تیم الهلال و الاهلی، عمرالسوما به سمت برانکو می رود و به او گفته در برابر الهلال تنها با یک مهاجم بازی کند و او را در ترکیب قرار بدهد که این موضوع باعث ناراحتی سرمربی کروات می شود تا اینکه در این بازی برانکو او را روی نیمکت می نشاند و تنها جانینی از ابتدا در ترکیب قرار می گیرد.


سوما البته در این بازی به میدان می رود اما اعتراض خود را با پرت کردن پیراهن در زمان درخواست از او برای حضور در زمین به عنوان بازیکن تعویضی نشان داد. سوما که از این اتفاقات به شدت ناراحت است، از باشگاه خواسته تا رضایت نامه وی را برای تیم دیگر صادر کند.


باشگاه الاهلی از سوما خواسته تا نام تیمش را اعلام کند که او گفته تیم خواهانش در حوزه خلیج فارس فعالیت دارد اما اسم آن را نگفته است. باشگاه الاهلی در تلاش است تا مشکل ستاره تیمش و برانکو را حل کند چراکه در غیراین صورت باید این بازیکن را به صورت قرضی به تیم دیگری بفرستد."


از بین برانکو و عمرالسوما هنوز هیچکدام به  این اتفاق واکنشی نشان نداده اند.این اولین بار نیست که سوما با مربیان خود دچار مشکل می شود و به همین دلیل چندین سال حضور در تیم ملی سوریه را از دست داده بود، از الغرافه قطر به عنوان مقصد احتمالی ستاره سوری تیم الاهلی یاد می شود.

 

گفتنی است عمرالسوما از سال 2014 در این تیم حضور دارد و در طول 105 بازی موفق به زدن103 گل شده است.او که تا سال 2021 با الاهلی قرارداد دارد در فصل قبل به همراه الاهلی 33 بار به میدان رفت، 26 گل زد و 7 پاس گل داد. او در فصل 2014-2015 با 22 گل، 2015-2016 با 27 گل و 2016-2017 با 24 گل در سه سال پیاپی به عنوان بهترین گلزن لیگ عربستان انتخاب شده است.

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.