حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1630944/42 زمان: 20:56   1398/05/27 بازدید: 1,113

مسی برای انتقال گریزمان با وی تماس گرفت

پرونده انتقال آنتوان گریزمان، ستاره 28 ساله و فرانسوی به بارسلونا وارد مرحله جدیدی شده است.

به گزاررش "ورزش سه"، اریک اولهاتس، مشاور سابق آنتوان گریزمان و کسی که این مهاجم را کشف کرد و حالا در باشگاه اتلتیکو مادرید فعالیت می کند، فاش کرده که مذاکرات برای انتقال گریزمان به بارسلونا از ماه فوریه آغاز شده است.

 

 

این افشاگری در شرایطی انجام شده که اختلاف نظر شدید بین این دو باشگاه وجود داشته و اتلتیکومادرید قانونا علیه بارسلونا اقدام کرده است. اریک اولهاتس فاش کرد که جرارد پیکه، لوئیس سوارز و لیونل مسی همگی برای راضی کردن گریزمان با وی تماس گرفته اند و این اقدام قبل از بازی اتلتیکومادرید با یوونتوس در ماه فوریه در لیگ قهرمانان انجام شده است.

 

باشگاه اتلتیکومادرید معتقد است بارسلونا پیش از فعال شدن موعد بند آزادسازی 120 میلیون یورویی گریزمان با وی توافق کرده و به همین دلیل باید بند قبلی یعنی 200 میلیون یورو را برای خرید او پرداخت کند.

 

اریک اولهاتس گفت: "مذاکرات در زمان مناسبی اتفاق نیفتاد و این موضوع تقصیر گریزمان و مدیر برنامه وی است. من می دانم که شما بعد از 5 فصل بازی کردن در یک باشگاه می خواهید فضای جدیدی داشته باشید، اما این باعث نمی شود که من به عشق واقعی او به اتلتیکو مادرید تردیدی داشته باشم. آنتوان گریزمان بچه بدی نیست و نمی توان گذشته او را فراموش کرد."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.