حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1631368/50 زمان: 12:00   1398/05/30 بازدید: 12,935

سولسشر، راشفورد را پنالتی‌زن یونایتد اعلام کرد

اوله گنار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد رسماً اعلام کرد مارکوس راشفورد پنالتی‌زن اول این تیم است و برای زدن ضربات پنالتی نسبت به پل پوگبا اولویت دارد.

به گزارش "ورزش سه"، اوله گنار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد، مارکوس راشفورد را رسماً به عنوان پنالتی‌زن اول این تیم اعلام کرد. این تصمیم سولسشر بعد از آن اتخاد شد که روز دوشنبه در جریان تساوی 1-1 یونایتد مقابل ولوز، بعد از جر و بحث بین راشفورد و پوگبا، ستاره فرانسوی پشت توپ ایستاد و پنالتی را از دست داد.

 

 

راشفورد در بازی اول یونایتد در فصل جدید لیگ برتر مقابل چلسی یک ضربه پنالتی را گل کرده بود و در بازی مقابل ولوز هم قصد داشت پنالتی را بزند که پوگبا به سراغ او رفت و بعد از صحبت این دو، راشفورد توپ را به پوگبا واگذار کرد تا او پنالتی را از دست بدهد و یونایتد را از دو امتیاز باارزش محروم کند.

 

این ماجرا باعث شد پوگبا از سوی هواداران یونایتد با انتقادهای زیادی همراه شود و به گزارش سان، سولسشر در رختکن به خاطر این اتفاق بسیار عصبانی بوده و راشفورد و پوگبا را توبیخ کرده است.

 

 

سان می‌گوید سولسشر در رختکن به تیمش گفته از این به بعد راشفورد پنالتی‌زن تیم است. او سپس از پوگبا و راشفورد به خاطر صحبت با هم و تزلزل در تصمیم‌گیری به شدت انتقاد کرده است.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.