حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1631375/35 زمان: 12:26   1398/05/30 بازدید: 43,804

از دفاع به حمله با فانتزی باز استقلال

یکی از خریدهای تابستانی استقلال بازیکنی فانتزی باز است که می تواند خط میانی آبی ها را شاداب تر از همیشه نشان بدهد.

به گزارش "ورزش سه"، استقلالی ها در پنجره تابستانی یکی از سهمیه های لیگ برتری خود را به بازیکنی اختصاص دادند که در آکادمی همین باشگاه رشد کرد و سپس در باشگاه های نفت تهران و سایپا توانست برای خود اسم و رسمی در لیگ برتر به دست بیاورد.


آرش رضاوند به عنوان یکی از محصولات آکادمی استقلال در تیم های نوجوانان و جوانان درخشش خوبی از خود نشان داد و وقتی به سن امید رسید از سوی علیرضا منصوریان سرمربی وقت نفت تهران به این باشگاه منتقل شد تا پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی کند. رضاوند با نوع فوتبال متفاوت خود در خط میانی شادابی و نشاط زیادی به تنوع تاکتیکی تیم ها تزریق می کند تا جایی که سرمربی وقت نفت از او به عنوان یکی از فانتزی بازهای کمیاب ایران نام برد.


رضاوند که دو فصل گذشته را با علی دایی در سایپا سپری کرد در تابستان مورد توجه باشگاه های زیادی قرار داشت اما در نهایت با تایید استراماچونی به استقلال بازگشت تا در تیم دوران جوانی خود به جایگاهی بالاتر برسد. با ورود آرش حالا مرد ایتالیایی در پلان های تاکتیکی خود برنامه های زیادی در ذهن خواهد داشت تا از دفاع به حمله با هنرمندی این بازیکن فانتزی باز تغییر موضع بدهد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.