حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1631778/13 زمان: 00:36   1398/06/01 بازدید: 8,304

حدادی‌فر: داور روی اعصاب بازیکنان بود

کاپیتان ذوب‌آهن معتقد است به عملکرد خودشان برابر سایپا باختند ولی داوری نیز تاثیرگذار بوده است.

به گزارش "ورزش سه"، قاسم حدادی‌فر بعد از شکست ذوب‌آهن برابر سایپا اظهار کرد: بازی را خیلی خوب شروع کردیم و موقعیت‌های زیادی داشتیم؛ به گل هم رسیدیم ولی در نیمه دوم اصلا تیم خوبی نبودیم و تمرکز نداشتیم؛ اشتباهات فردی زیادی داشتیم و در نهایت بازی 2 بر صفر برده را 3 بر 2 باختیم.

 

او ادامه داد: بخاطر باخت خیلی خیلی ناراحت هستیم و باید تلاش کنیم تا نقاط ضعف را برطرف کرده و در هفته‌های آینده نتایج بهتری کسب کنیم.

 

کاپیتان ذوب‌آهن درباره اعتراض نژادمهدی به محمدباقر صادقی در جریان بازی عنوان کرد: نژادمهدی با دروازه‌بان تیم صحبت می‌کرد؛ اگر صادقی گل می‌خورد، همه مقصر هستند و خودمان بی‌تمرکز بودیم.

 

حدادی‌فر تاکید کرد: تماشاگران نباید اینطور حرف بزنند و نیاز است تا سعه صدر داشته باشند؛ ما در بازی‌های بعد جبران می‌کنیم و جواب زحمات هواداران که به ورزشگاه آمدند را می‌دهیم؛ هنوز هفته اول هستیم و اگر به این شکل پیش برویم، نتیجه نمی‌گیریم؛ همه ارکان ذوب‌آهن از مدیریت کارخانه گرفته تا کادر و بازیکنان باید در یک مسیر باشیم تا نتیجه بگیریم.

 

او درخصوص داوری بازی با سایپا گفت: داور در صحنه‌های 50-50 یا حتی 40-60 به سود سایپا قضاوت کرد و انگار آنها میزبان بودند؛ اگر باختیم به خودمان باختیم ولی داور در بعضی صحنه‌ها روی اعصاب بازیکنان ما بود.

 

کاپیتان ذوب‌آهن درمورد برکناری سعید آذری از مدیرعاملی این باشگاه گفت: درباره این مسائل سر وقت صحبت می‌کنم؛ الان از نظر روحی در شرایط مناسبی نیستم، اما آرزو می‌کنم مدیریت کارخانه، بازیکنان و کادر فنی همه در یک مسیر باشند؛ نمی‌شود هر کسی یک طرف و دیگری در جای دیگر باشد؛ همه باید از باخت و برد باهم خوشحال شویم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.