حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1632202/47 زمان: 17:38   1398/06/02 بازدید: 3,035

طالقانی: در هیچ جا زد و بند وجود ندارد

طالقانی عضو هیئت رییسه فدراسیون فوتبال در حاشیه مراسم بهترین های فوتبال ایران در خصوص موضوعات مختلفی اظهار نظر کرد.

به گزارش "ورزش سه"، او در خصوص بلیت فروشی اینترنتی توضیح داد: نیاز هست آموزش های فرهنگی خودمان را بیشتر کنیم، باید شرایطی را به وجود بیاوریم که باتوجه به شرایط و ضوابط آن را رعایت کنند، این به آموزش نیاز دارد. الان سال اول است فکر نمیکنم از سال دوم مشکلی باشد.

 

طالقانی درباره آینده ویلموتس و نیمکت تیم ملی هم گفت: تا به حال آن چیزی را که دولتمردان و...  به ما قول داده بودند، نتوانستند انجام دهند و هزینه های ما را پرداخت کنند. تیم ملی متعلق به کل کشور است و برای فدراسیون فوتبال نیست. فدراسیون فقط کارهای انجام مسابقات و... را انجام می‌دهد، دولت باید به تیم ملی کمک کند.

 

وی افزود: ما به دنبال این هستیم هزینه هایمان را تامین کنیم و بتوانیم طلب هایی که از فیفا و ای اف سی داریم را به دست آورده و این مشکل را حل کنیم.

 

عضو هیئت رییسه فدراسیون درباره انتخابات هیئت فوتبال عنوان کرد: من به شما اطمینان میدهم که هیچ زد و بندی در هیچ جا وجود ندارد. شما اگر دقت بکنید همه افرادی که برای هیئت فوتبال کاندید شدند تأیید شدند. ۱۳ نفر را ما در انتخابات داریم و این نشان دهنده این است که زد و بندی وجود ندارد، هر کدام از این ها محبوبیت بیشتری داشته باشند انتخاب می‌شود. تاریخش هم ۱۴ شهریور است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.