کد خبر: 1632557/39 زمان: 10:52   1398/06/04 بازدید: 32,994

مدافع ملی‌پوش مد نظر تراکتور کیست؟

باشگاه تراکتور در نظر دارد یک مدافع ایرانی و ملی پوش را به خدمت بگیرد.

به گزارش "ورزش‌سه"، مسئولان باشگاه تراکتور از مدت ها قبل به دنبال جذب یک مدافع وسط جدید هستند تا بتوانند خط دفاعی خود را تقویت کنند. بعد از آنکه جدایی مسیح زاهدی نیز از جمع شاگردان دنیزلی قطعی شد، حالا سرخپوشان آذربایجان فقط محمدرضا خانزاده و ایمان سلیمی را به عنوان دفاع وسط در اختیار دارند و از این رو به دنبال جذب یک مدافع باتجربه دیگر هستند.


در این خصوص مدافعان خارجی زیادی نیز به تراکتوری ها معرفی شدند اما مصطفی دنیزلی هیچ کدام از آنها را نپسندید. در چنین شرایطی مدیرعامل تراکتور خبر از جذب یک مدافع ایرانی و ملی پوش داده است. غلامرضا صادقیان گفت: «صحبت‌هایی برای جذب یک مدافع ایرانی انجام شده و آقای دنیزلی نظر نهایی را در این خصوص خواهد داد و البته امکان دارد که این بازیکن ملی پوش باشد.»


از جمع مدافعان ملی پوشی که هنوز تیم خود را برای فصل جدید انتخاب نکرده اند، فقط روزبه چشمی به ذهن می رسد. مدافع فصل گذشته استقلال که شایعاتی درباره لژیونر شدنش به گوش می رسد و از این رو مسئولان استقلال نیز نمی خواهند به راحتی این ستاره باتجربه تیم شان را از دست بدهند. در چنین شرایطی حالا به نظر می رسد مسئولان تراکتور عزم خود را جزم کردند تا بتوانند چشمی را به خدمت بگیرند و باید دید در این مسیر چقدر موفق خواهند بود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.