کد خبر: 1632861/43 زمان: 14:05   1398/06/05 بازدید: 4,099

انگیزه و اعتماد به نفس بازیکنان را افزایش می دهیم

عبدی: تیم نوجوانان پیشرفت کرده است

تیم ملی نوجوانان ایران با مربیگری حسین عبدی در یک بازی دوستانه تیم نوجوانان عراق را شکست داد؛ این تیم بازی دوستانه دیگری برابر عراق برگزار می کند.

به گزارش ورزش سه و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ،حسین عبدی پس از انجام بازی دوستانه مقابل تیم عراق درباره عملکرد شاگردانش و میزبان رضایت خود از تیم گفت: «پس از اینکه دو تیم را تحت آموزش قرار دادیم و روی دو گروه از بازیکنان سرمایه گذاری کردیم، در نهایت پس از حضور در دو تورنمنت اردویی کوتاه را در تهران با حضور 34 بازیکن برگزار کردیم.»


او ادامه داد: «پس از آن با 27 بازیکن راهی همدان شدیم تا 2 بازی دوستانه را مقابل تیم عراق داشته باشیم. شب گذشته در نخستین بازی برابر عراق قرار گرفتیم و به پیروزی رسیدیم. رضایت کامل از عملکرد هرگز وجود ندارد اما نکته ای که برایم بسیار مهم است اینکه رضایت خوبی از شتاب پیشرفت بازیکنان و در مجموع تیم دارم. خوشحالم که نه تنها سرعت پیشرفت بازیکنان کم نشده ، بلکه شتاب بیشتری هم پیدا کرده است.»


او درباره تیم عراق گفت: «عراق تیم بسیار خوبی است و در فضاهای کوچک بسیار خوب بازی می کند. این تیم بازی سازی را از بخش دفاع آغاز می کند اما خب لازم است بازهم تاکید کنم که با وجود اینکه این تیم را با نتیجه خوبی شکست دادیم، اما بحث برد و باخت در بازیهای دوستانه اصلا مهم نیست. مهم این است که چقدر انگیزه ، اعتماد به نفس و عملکرد بازیکنان را با استفاده از بازیهای دوستانه افزایش بدهیم.»


عبدی تاکید کرد: «در واقع هدف ما در بازی شب گذشته علاوه بر خوب بازی کردن این بود که بازی خوبمان به برد تبدیل شود. پس نه فقط روی بازی خوب و نه صرفا روی کسب پیروزی متمرکز نشده ایم. بلکه باید با ارائه بازی خوب برد را هم بدست بیاوریم. هدف اصلی ما این بوده و هدف بعدی این بود که حریف هیچ موقعیتی نداشته باشد و گلی دریافت نکنیم. البته که برای بازی دوم که روز پنجشنبه برگزار می شود هم علاوه بر اجرای این اهداف، موارد دیگری هم در دستور کار قرار خواهیم داد.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.