حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1633749/35 زمان: 12:21   1398/06/09 بازدید: 2,236

کشف استعدادهای جدید توسط مدرسان فدراسیون

دومین المپیاد استعدادهای برتر فوتبال در کردان

المپیاد استعدادهای برتر فوتبال ایران به میزبانی کردان کرج دومین دوره خود را در حالی پشت سر گذاشت که مدرسان سرشناس فوتبال ایران استعدادهای ناب را شناسایی کردند.

به گزارش "ورزش سه"، کمیته جوانان فدراسیون فوتبال از سال گذشته با به راه انداختن  المپیاد استعدادهای برتر فوتبال ایران در رده های سنی نونهالان و نوجوانان اقدام به شناسایی برترین استعدادهای فوتبالی در سطح کشور کرد تا پشتوانه سازی مناسبی برای تمامی رده های ملی پایه ایران داشته باشد.


دومین دوره این المپیاد در حالی به میزبانی کردان کرج و حضور بیش از هزار بازیکن از مناطق مختلف کشور برگزار شد که این بار کمیته جوانان در اقدامی جالب توجه از برترین مدرسان و استعدادیاب های خود برای زیر نظر گرفتن بازیکنان و کشف استعدادها بهره برد تا هم نظارت دقیق تری داشته باشد هم برترین ها به شایستگی انتخاب شوند.


از استعدادیابان فدراسیون فوتبال در دومین المپیاد استعدادهای برتر فوتبال ایران که به مدت یک هفته از یکم شهریورماه در کردان کرج در حال برگزار شد .


سید وحید امیری، بیژن عزیزی، مهدی حیدری، محمدرضا نظری‌پور، رضا مهدجو، فرزاد آشوبی، حسین قدسی، هرمز آذرپور، کوروش استخری، شهرام مهرپیما، محمد جبارپور و وحید رحیمی از جمله مدرسان و استعدادیاب های مطرح فدراسیون بودند که طی یک هفته از اول شهریورماه از صبح تا غروب بازیکنان و استعدادهای راه یافته به این المپیاد را زیر نظر گرفتند تا برترین ها را برای دعوت به اردوهای ملی انتخاب کنند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.