حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1635965/42 زمان: 13:08   1398/06/21 بازدید: 24,539

در مصاحبه با کانال 11 پرتغال

مورینیو: رونالدو 50 سالگی هم گلزنی می کند

ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی معتقد است کریستیانو رونالدو یک مورد خوب برای مطالعات علمی است.

به گزارش "ورزش سه"، در گذشته و در دوران حضور در رئال مادرید، اخباری در مورد رابطه نه چندان خوب مورینیو و رونالدو به گوش می رسید، اما اخیرا سرمربی پرتغالی بارها از فوق ستاره هموطن خود تمجید کرده و حالا مدعی شد وی می تواند در 50 سالگی نیز در بازی های اسطوره ها گلزنی کند.

 

خاطره فراموش نشدنی دوران مربیگری: "رئال مادرید. به دلیل آنچه که من به عنوان مربی و به عنوان یک مرد آموخته ام، حضور در رئال مادرید بهترین تجربه و درسی بود که در حرفه و زندگی ام گرفتم. این بهترین خاطره زندگی من است و دوران حضور در مادرید فوق العاده بود.

 

 

 

هنگام ورود به این تیم آنها به من گفتند که ما بهترین تیم جهان را در مقابل خود داریم که ما را مغلوب می کنند و ما مجبور بودیم اوضاع را بر عکس کنیم. ما باید در مقابل قدرت له کننده بارسلونا ایستادگی می کردیم و به همین دلیل فینال کوپا دل ری در مستایا مهمترین جام من در رئال است. اما در ادامه شرایط متفاوت شد و کار راحت تری در پیش داشتیم. ما سپس لالیگا و سوپرکاپ را نیز فتح کردیم ولی متاسفانه در سه نیمه نهایی متوالی لیگ قهرمانان مغلوب شدیم."

 

درخشش کریستیانو رونالدو: "آنچه او انجام می دهد من را شگفت زده نمی کند. رونالدو در 34 سالگی هم بازیکن بزرگی و بلندپروازی است و درخشش او برای من این تعجب آور من نیست. رونالدو از نظر ژنتیکی یک مورد خوب برای مطالعه است و این مسئله در مورد ذهنیت وی نیز صدق می کند. رونالدو یک پدیده است و فقط به پیروزی و بهتر شدن فکر می کند. فکر می کنم وقتی کریستیانو 50 ساله شد، فیفا او را به مسابقه افسانه ها دعوت می کند و او آنجا نیز گلزنی خواهد کرد."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.