حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1636034/51 زمان: 21:09   1398/06/21 بازدید: 40,007

خط ونشان منزوی برای دیگر باشگاه ها

منزوی : حضور به جای استقلال درآسیا خواب و رویا است

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت ضمن اعلام اینکه حضور در آسیا، به جای استقلال خواب و رویا است گفت : ما مثل برخی باشگاه ها به بانک ها 1500 میلیارد بدهی بانکی نداریم.

به گزارش " ورزش سه" کامران منزوی   عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال  در گفت و گو با بخش خبری ساعت 19 سیما در ارتباط با آخرین وضعیت و بدهی های باشگاه استقلال گفت:« بخشی از بدهی ها را قبلا پرداخت کرده بودیم و امروز تکمیل اسناد انجام شده است. تقریبا اسناد آماده ارائه است.»

 

وی افزود:« با تمامی طلبکاران تقریبا توافق حاصل شده و در حال پرداخت هستیم و ما فقط باید اسناد را به فدراسیون فوتبال ارائه کنیم.»

 

منزوی در خصوص اینکه به بعضی از بازیکنان مثل عمران زاده هنوز مبلغی پرداخت نشده است گفت: « من این موضوع را نه تائید می کنم و نه تکذیب، ما پرداخت ها را انجام می دهیم، اسناد در حال آماده سازی است، ما وقتی مطالبات را پرداخت کنیم اسناد را آماده ارائه به فدراسیون می کنیم چون فدراسیون از ما اسناد می خواهد نه رسید. دوستان تقریبا همکاری کرده اند و از آرایی که داشتند کمتر دریافت کردند و در مهلت باقی مانده هم بقیه پول ها را پرداخت خواهیم کرد.»


عضو هیات مدیره باشگاه استقلال ضمن رد این موضوع که استقلال ممکن استدر آسیا حذف شود اظهار داشت :« برخی دوستان فکر می کنند استقلال حذف می شود و آنها با پول هایی که از بانک دولتی می گیرند به جای ما در آسیا حضور پیدا می کنند ولی این غیرت و همت را داریم که وقتی در زمین سهمیه گرفتیم، در بیرون از زمین هم از حقمان دفاع کنیم. دوستان شانتاژ نکنند و مرتب تحریک نکنند که استقلال حذف شده است. فدراسیون بهترین مرجع اعلام حذف یا عدم حذف استقلال است و ما تا روز دوشنبه سی دی که باید تحویل بدهیم را تحویل فدراسیون خواهیم داد.»

 

وی در پاسخ به این سوال که منظورش باشگاه تراکتورسازی است گفت: « من اسم باشگاهی را نمی برم ولی امروز شنیدم ابراز خوشحالی کرده بودند که استقلال حذف شده است. اینها خواب و رویا است و ما اگر نفس داشته باشیم اجازه نمی دهیم تیم حذف شود. عرض کردم توان نداریم به بانک های بزرگ کشور بدهکاری سنگین داشته باشیم که اگر داشتیم این کار را می کردیم.من اسم از باشگاهی نبردم و هر باشگاهی که 1500 میلیارد بدهی بانکی دارد می تواند بیاید و از حق خودش دفاع کند.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.