حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1636454/42 زمان: 21:59   1398/06/23 بازدید: 147,991

شب پرحاشیه گران ترین ستاره تاریخ؛

قیچی برگردان نیمار؛ پاسخ بزرگ به رکیک ترین الفاظ! (عکس)

در شبی پرحاشیه، نیمار با قیچی برگردانی تماشایی بازگشت به ترکیب پاری سن ژرمن را جشن گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، نیمار موفق شد با یک گل فوق العاده در لحظات پایانی پاسخ هواداران پاری سن ژرمن که پیش از بازی امشب تیمشان مقابل استراسبورگ به فحاشی علیه وی پرداختند را بدهد.

 

فوق ستاره برزیلی پاریسن ژرمن که در تابستان 2017 به این تیم پیوست، نتوانست روزهای خوب خود در بارسلونا را با این تیم فرانسوی تکرار کند و مصدومیت های پیاپی مانع موفقیت او شد. نیمار در تابستان امسال بعد از دو سال حضور در این تیم پاریسی ساز جدایی کوک کرد و برای جدایی از پاریس و پیوستن به بارسلونا ابراز علاقه کرد.

 

اتفاقی که تا روزهای پایانی نقل و انتقالات، شایعه به وقوع پیوستن آن به گوش می رسید اما در نهایت نیمار در پاریس ماندنی شد. همین اتفاقات باعث دلخوری شدید هواداران پاریس از این فوق ستاره برزیلی شد تا جایی که آن ها بارها خواستار جدایی نیمار شدند و اعلام کردند حاضر به بخشش او نیستند. امروز و در دیدار مقابل استراسبورگ، نیمار بالاخره برای اولین بار در فصل جاری به میدان رفت اما هواداران روی خوشی به ستاره برزیلی نشان ندادند.

 

 

در یکی از بنرها با اشاره به یکی از محله های بدنام ریودوژانیرو آمده بود: آقای نیمار (پدر)، پسرت را در ویلا میموسا بفروش".

 

یکی دیگر ابراز امیدواری کرد که عمر فوتبالی ستاره برزیلی در نهایت در نوکمپ به پایان برسد: "20 میلیون یورو برای پیوستن به مسی، جای هیچ هرزه ای در پاریس نیست"، که این بنر اشاره به شایعاتی که در مورد تقاضای نیمار برای خرج کردن از جیب برای انتقال به بارسا شنیده شد، داشته است.

 

 

ماندن نیمار در پاریس هم باعث نشده ذره ای از خشم هواداران این تیم نسبت به او کم شود و آنها پیش از بازی امروز تیمشان مقابل استراسبورگ حسابی از خجالت این فوق ستاره برزیلی تیمشان درآمدند و به فحاشی علیه او پرداختند. اتفاقی که به نظر می رسد در هفته های بعد نیز ادامه پیدا کند.

 

اما نیمار در دقیقه 92 بهترین پاسخ ممکن را به این فحاشی ها داد و موفق شد با یک قیچی برگردان دیدنی گل برتری بخش تیمش را به ثمر برساند.

 

 

 

البته نیمار در دقیقه 95 یک بار دیگر نیز موفق به گلزنی شد اما این بار گل او با استناد به VAR مردود اعلام شد تا در نهایت ستاره برزیلی با گل حساس خود سه امتیاز مهم را برای پاری سن ژرمن به ارمغان آورد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.