حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1636817/42 زمان: 23:49   1398/06/24 بازدید: 9,761

واران: بنزما مشاور خوبی برای من است

رافائل واران، مدافع فرانسوی رئال مادرید از رابطه خوب خود با کریم بنزما سخن گفت.

به گزارش "ورزش سه"، اگرچه در سالهای اخیر نسبت به عملکرد کریم بنزما انتقادات زیادی شده، اما او بیش از ده سال است برای رئال مادرید بازی می کند و حالا تبدیل به یکی از قدیمی ترین ستاره های این باشگاه شده است. کریم بنزما در ماه های اخیر و بعد از بازگشت زین الدین زیدان، عملکرد فوق العاده ای در خط حمله کهکشانی ها ارائه داده و تبدیل به امید اول گلزنی این تیم شده است. حالا رافائل واران مدعی شد بنزما با توجه به سابقه فراوان در مادرید، همیشه مشاور خوبی برای وی بوده است.

 

 

رافائل واران گفت: من و کریم بنزما رابطه خوبی داریم. وقتی من وارد مادرید شدم دو فرانسوی عضو رئال مادرید بودند، او و لاسانا دیارا. ما هشت سال است که همدیگر را می شناسیم. ما با هم لحظه های خوبی را پشت سر گذاشتیم. من و بنزما با هم زیاد صحبت می کنیم و بیشتر صحبت ما در مورد فوتبال است.

 

ما رابطه خیلی خوبی داریم. کریم بنزما تجربه بیشتری نسبت به من دارد، بنابراین او می تواند مشاور خوبی برای آموزش نحوه رسیدن به بهترین سطح در دنیای فوتبال و چگونگی ماندن در اوج برای من باشد، زیرا مدت زمانی که کریم بنزما بازیکن رئال مادرید بوده و در این تیم دوام آورده فوق العاده است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.