حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1637147/50 زمان: 11:28   1398/06/26 بازدید: 47,772

آخرین خبر از پرونده شکایت از بارسا به خاطر انتقال گریزمان

مجازات بارسا: 300 یورو جریمه یا بازی بدون تماشاچی

قاضی پرونده شکایت اتلتیکو مادرید از بارسلونا به خاطر انتقال آنتوان گریزمان حکم داد که بارسا یا پشت درهای بسته بازی کرده و یا جریمه‌ای 300 یورویی پرداخت کند.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از شکایت باشگاه اتلتیکو مادرید از بارسلونا و اتهام به باشگاه کاتالان به خاطر انجام رفتار نادرست در جریان انتقال آنتوان گریزمان به این باشگاه، کمیته‌ی مسابقات فدراسیون فوتبال اسپانیا یک قاضی به نام خوانتو لانادابرا را برای بررسی این پرونده منصوب کرد و موندو دپورتیوو امروز اعلام کرد که قاضی پرونده در این باره به نتیجه‌گیری رسیده است.

 

 

قاضی پرونده بر اساس گزارش موندو جریمه‌ای 300 یورویی برای بارسلونا تعیین کرده اما تایید کرده که با توجه به میزان اندک این جریمه و ناهمخوانی‌اش با خطایی که از طرف بارسلونا انجام شده حکم جایگزین می‌تواند محروم کردن بارسا از یک بازی در حضور تماشاچیان خودی و بازی کردن این تیم در ورزشگاه بدون تماشاچی باشد.

 

بر اساس این گزارش، قاضی پرونده برای اعلام مجازات در این پرونده به ماده 88 و 126 آیین‌نامه انضباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا ارجاع داده است.

 

شکایت اتلتیکو از بارسلونا بر این اساس استوار است که گریزمان پیش از آنکه در ماه جولای بند آزادسازی قراردادش از 200 میلیون یورو به 120 میلیون یورو کاهش پیدا کند با بارسلونا به توافق رسیده بوده و باشگاه کاتالان باید مبلغ 200 میلیون یورو به اتلتیکو می‌پرداخته و نه 120 میلیون یورویی که توسط بلوگرانا به این باشگاه مادریدی پرداخت شده است.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.